Tłuste plamy zawsze spędzają sen z powiek. Najtrudniej usunąć je z tkanin, ale i z innych powierzchni, zwłaszcza jeśli zaschną i się nawarstwią, mogą schodzić z trudem. Łatwo się o tym przekonać, przygotowując się na sezon jesienno-zimowy. Oczyszczanie tłustych plam z grilla, kosiarki, mebli ogrodowych czy rowerów przed schowaniem ich do garażu, trwa często godzinami i kończy się  różnym skutkiem.

Od silników pojazdów po kuchenny okap

Walka z tłustymi plamami nie musi pochłaniać mnóstwa czasu, ani stawiać cię na straconej pozycji. Wystarczy, że sięgniesz po odtłuszczacz Dix od Gold drop. Dix bez problemu radzi sobie nawet z silnie zabrudzonymi, tłustymi powierzchniami. Można nim umyć nie tylko ogrodowe sprzęty, ale i użyć w domu. Pomoże przy czyszczeniu kuchenek, okapów kuchennych czy płyt kuchennych. Sprawdzi się także do usuwania tłustych plam z tapicerki i odzieży.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Recepta na tłuste plamy

Wystarczy, że rozpylisz preparat na czyszczonej powierzchni i pozostawisz go na kilka sekund. Następnie za pomocą gąbki lub szmatki wyczyścisz powierzchnię i zmyjesz dokładnie wodą. W przypadku trudnych zabrudzeń, jak na przykład grilli, silników pojazdów, wystarczy, że pozostawisz preparat dłużej na spryskanej powierzchni, ok. 10 min., a następnie wyczyścisz gąbką i usuniesz resztki. Jeśli pobrudzisz tłuszczem ubranie, spryskaj plamę odtłuszczaczem Dix, a następnie wrzuć ciuch do pralki. Jeśli masz wątpliwości, jak Dix podziała na ubranie, tapicerkę czy inną delikatną powierzchnię, przetestuj działanie produktu w niewidocznym miejscu. Gdy uzyskasz pewność, że delikatny materiał współgra z Dix, możesz podziałać na całą powierzchnię. Z Dix plamy z tłuszczu przestają być problemem. Łatwość aplikacji i szybkość działania sprawią, że sprzątanie po sezonie grillowym czy kuchennych rewolucjach staną się przyjemnością.