Materiał prasowyMateriał prasowy 

Lato to czas, kiedy ciężej jest się trzymać noworocznych postanowień. Trudniej dbać o dietę i regularne treningi, które zaburzają urlopy czy mniej lub bardziej spontaniczne spotkania z przyjaciółmi. I nie ma w tym nic złego. Bo w życiu liczy się balans, a lato rządzi się swoimi prawami i nawet jeśli wcześniej przez kilka miesięcy budowało się formę właśnie na ten czas, nie warto, chociażby podczas urlopu odmawiać sobie lokalnych przysmaków.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

No dobrze, ale co, gdy wakacje już minęły i mimo wszystko pojawiają się pewne wyrzuty sumienia, które należałoby odgonić powrotem do zdrowych przyzwyczajeń? Jeżeli chodzi o aktywność fizyczną, to kluczowy jest tutaj czas, który powinno dać się swojemu ciału, by na nowo przywykło do treningów. Bez względu na poziom motywacji i sił, którymi wydaje nam się, że dysponujemy – pierwszy trening po przerwie nie może być zbyt intensywny. Do sportu powinno wracać się stopniowo, tak, by uniknąć kontuzji. To samo dotyczy osób, które z końcem wakacji postanowiły rozpocząć swoją przygodę ze sportem – one również powinny zacząć od łagodnych treningów, dzięki którym nie tylko zmniejszą ryzyko urazów, ale też uchronią się przed utratą motywacji, jaką mogłoby spowodować duże zmęczenie wywołane zbyt intensywnym treningiem.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Skoro wiemy, by zaczynać powoli i nie rwać się z motyką na słońce, warto też przemyśleć czego podjąć się na starcie. Najlepszy na początek będzie trening FBW, czyli Full Body Workout, który zarówno pobudzi wszystkie uśpione latem mięśnie, jak i zaktywizuje te nigdy niewprawione w ruch. Należy jednak pamiętać, że chcąc jak najdłużej trzymać się treningowych postanowień, należy wybrać taką aktywność, która sprawia najwięcej przyjemności. Nie wiesz jeszcze, co to jest? Próbuj, testuj, mieszaj, aż znajdziesz dyscyplinę, która zapewni Ci zarówno upragnione efekty fizyczne, jak i dobre samopoczucie.

Materiał sportowyMateriał sportowy 

Nie zapomnij też o właściwym wyposażeniu, które ma duże znaczenie dla komfortu wykonywanych ćwiczeń. Do biegania, zajęć fitness czy treningów siłowych idealnie nadadzą się produkty marki Demix. Nowa kolekcja tego brandu dostępna jest w sklepach stacjonarnych GO Sport oraz na www.go-sport.pl. Wchodzące w jej skład ubrania i buty to stylowe projekty, które wyróżniają się ponadto wysoką jakością wykonania. Bo kolekcje Demix opracowuje złożony z międzynarodowych sportowców, projektantów i profesjonalistów zespół, a efektem jego prac są innowacyjne sportowe produkty, w dodatku oferowane w przystępnych cenach – tak, by wszyscy miłośnicy sportu, zarówno ci bardziej, jak i mniej zaawansowani, mieli dostęp do właściwego sprzętu.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Więcej o GO Sport

GO Sport oferuje szeroki asortyment, zapewniając klientom dostęp do produktów z różnych dziedzin sportu w jednym miejscu. W ofercie sklepu znajduje się sprzęt sportowy, ubrania i obuwie sportowe oraz wszelkie potrzebne akcesoria. Dostępne produkty pochodzą zarówno od największych marek, m.in. Nike, Adidas, Puma, Uvex, Atomic, Under Armour, KROSS, Columbia oraz Salomon, a także z kolekcji marek własnych. Niezależnie, czy jest się zapalonym sportowcem czy dopiero rozpoczyna swoją sportową przygodę, wyspecjalizowany personel sklepów pomaga w dopasowaniu sprzętu indywidualnie do potrzeb i upodobań klientów.

Więcej o Demix

Szerzenie miłości do sportu to główny cel Demix. Marka wyznaczyła go sobie już w 2008 roku, kiedy to po raz pierwszy zaprezentowała swoją sportową ofertę ubrań i akcesoriów.
Kolekcje Demix powstają w ścisłej współpracy z Nanyang Technical University Singapore. Złożony z międzynarodowych sportowców, projektantów i profesjonalistów zespół, tworzy innowacyjne sportowe kolekcje, które poza funkcjonalnością wyróżniają przystępne ceny – tak, by zapewnić świetną jakość i wzornictwo wszystkim miłośnikom sportu.
Demix pragnie każdemu umożliwiać czerpanie jak największej przyjemności ze sportu, dlatego w ofercie marki można znaleźć zarówno asortyment dla początkujących, jak i zaawansowanych sportowców.

Bo sport jest tam, gdzie Ty.

go-sport.pl
instagram.com/gosport_pl
facebook.com/GOSportPolska