Model Jefferson to prawdziwa gwiazda wśród butów dostępnych w ofercie marki. Wykonane są z ultralekkiej, wegańskiej pianki EVA powstałej ze sproszkowanych alg morskich. Co czyni je wyjątkowymi? Przede wszystkim niezwykły komfort noszenia! Są miękkie, szybko się zakładają i równie szybko czyszczą. Dostępne są w szerokiej gamie kolorów – od neonowych, pastelowych, po klasyczne odcienie. Sprawia to, że jest to but dostosowany do potrzeb każdego – kobiet, mężczyzn i najmłodszych.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Buty marki Native wyróżnia nie tylko lekkość, ale także ważna misja. Mottem przewodnim firmy, jest hasło #ŻyjLekko, a sam brand ma świadomość tego, że nasze modowe wybory mają ogromny wpływ na środowisko naturalne.

Firma pracuje nad autorskim programem Remix, dzięki któremu do 2023 roku każda para butów będzie mogła zostać oddana do recyklingu i tym samym - zyskać nowe życie. Przykładowo: buty, w których najmłodsi mogą bawić się na placu zabaw, będą miały szansę posłużyć później jako materiał służący do ich budowy.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Lekkość – nie tylko ta dosłowna, jest obecnie bardzo pożądana. Marka Native, powstała po to, by wszystkim żyło się lżej! Prowadzi do projektowania obuwia, które tworzy modę bardziej przyjazną środowisku i szczęśliwszą dla nas wszystkich. Native to nie tylko design – każdorazowy wybór modelu od marki to podjęcie świadomej i odpowiedzialnej decyzji. Przekonajcie się o tym sami!

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Buty marki Native dostępne są na stronie głównego dystrybutora:
www.mmsport.pl, oraz na www.panpablo.pl, www.galeriamarek.pl