NEONAIL, czołowy producent lakierów do paznokci wprowadził do sprzedaży nową linię wegańskich lakierów klasycznych, które wyróżniają się wyjątkowym składem w 77 proc. pochodzenia naturalnego. Nowa linia plant based wonder. to ukłon w stronę natury i pielęgnacyjnej siły jej składników. Formuła lakierów, która powstała z roślinnej biomasy złożonej z pszenicy, trzciny cukrowej, manioku i kukurydzy, została też wzbogacona o wapń i magnez.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Wegańskie lakiery plant based wonder. są w cenie 18,99 zł, a ich pojemność to 7,2 ml.

Lakiery mają nie tylko naturalny skład, ale i ekologiczne opakowania. Ich oprawę stanowi szklana butelka i drewniana nakrętka. Ta ostatnia posiada dwa certyfikaty: FSC i PEFC. Są one gwarantem, że drewno, z których została wykonana pochodzi wyłącznie z legalnych, certyfikowanych źródeł, a produkcja odbywa się w zgodzie z obowiązującymi przepisami UE. Ekologiczne opakowanie lakierów daje pewność, że kupując plant-based wonder. dokonuje się w pełni odpowiedzialnego wyboru. Wegańskie lakiery od NEONAIL są też wolne od szkodliwych substancji oraz cruelty-free, czyli nietestowane na zwierzętach.

Marka NEONAIL nie ustaje w staraniach, aby dostarczać innowacyjnych i kolorowych rozwiązań w dziedzinie manicure i stylizacji paznokci. Lakiery plant-based wonder. dostępne są w aż 30 kolorach: od pastelowych po ciemne, głębokie barwy. Wegańskie lakiery plant-based wonder. od NEONAIL łatwo i szybko się aplikuje. Są świetnie napigmentowane, dzięki czemu po nałożeniu dwóch warstw gwarantują idealne krycie. Zapewniają piękny połysk i trwałość do 5 dni.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Linia plant based wonder. to rozwiązanie dla kobiet ceniących sobie piękny manicure, które nie korzystają z hybrydy i stawiają na klasyczne lakiery. Jest to sposób na piękny manicure, ale także na zdrowe paznokcie, o które dbają między innymi wapń i magnez zawarte w formule lakierów.

Charakterystyka lakierów plant-based wonder. od NEONAIL:

  • Aż 77% składników pochodzenia naturalnego, pozyskiwanych z surowców roślinnych. Składniki pochodzą z roślinnej biomasy, powstałej z pszenicy, trzciny cukrowej, manioku i kukurydzy.
  • Skład wzbogacony o wapń i magnez, które wzmacniają paznokcie.
  • 30 niezwykle pięknych, intensywnych kolorów. Są świetnie napigmentowane, zapewniają piękny połysk i trwałość, nawet do 5 dni.
  • Ekologiczne opakowanie lakierów: szklana butelka i drewniana nakrętka z certyfikatami FSC i PEFC.
  • Wolne od szkodliwych substancji oraz cruelty-free.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

W ramach promocji nowej kolekcji planowane są działania w prasie, materiałach ATL, BTL, digital, social media oraz współpracy z influencerkami. Lakiery z linii plant-based wonder. są dostępne na stronie internetowej marki, 220 wyspach handlowych marki w galeriach handlowych, a także w najlepszych drogeriach w całej Polsce.

NEONAIL to jedna z wiodących międzynarodowych marek w kategorii stylizacji i pielęgnacji paznokci. Od 2006 roku konsekwentnie rozwija swoją działalność w Polsce i za granicą, odnosząc sukcesy na rynku kosmetycznym. Marka oferuje ponad 400 kolorów lakierów hybrydowych, klasycznych, z serii SIMPLE oraz akcesoria niezbędne do stylizacji i pielęgnacji paznokci. Kolekcje lakierów NEONAIL są silnie osadzone w światowych trendach z dziedziny manicure. NEONAIL należy do firmy Cosmo Group, która posiada w swoim portfolio również inne marki kosmetyczne: MYLAQ i NEO MAKE UP.