Choć nadejście jesieni zwykle nie spotyka się z entuzjazmem, Apart zadbał o to, aby spojrzeć na tę porę roku w bardziej przychylny sposób. Nowa kampania to jasny komunikat - jesień także może być piękna i stylowa! A jak marka widzi biżuteryjne trendy na ten sezon? Odpowiedź znajdziemy na spokojnych, wysmakowanych kadrach aktualnej kampanii. Marcin Tyszka sfotografował ambasadorkę Apart w wytwornych plenerach wokół Pałacu w Wilanowie, które są idealnym tłem dla koncepcji sesji. Kasia Sokołowska wystąpiła w eleganckich stylizacjach w duchu nowoczesnego glamour i taka też jest biżuteria, którą prezentuje znakomita choreografka i reżyserka pokazów mody.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Jesień wg Apart to głównie złote refleksy, motywy minimalistycznych kółek, ale także zwielokrotnionych oraz w rozmiarze XXL. Ten dekoracyjny detal, który dominuje w kolekcji Simple zdobi kolczyki i pasujące do kompletu naszyjniki - taki zestaw przełamujemy na przykład biżuterią z literą lub modnym półksiężycem.

W formę koła wpisano także motywy roślinne, jak choćby kształt palmowych liści lub ażurowe desenie w srebrnej odsłonie. Modne są kontrastowe akcenty, tak bardzo charakterystyczne dla kolekcji La Donna. Równie trendy elementem dekoracyjnym w jesiennych dodatkach są filigranowe kuleczki ze złota lub srebra, łączone z delikatnymi łańcuszkami. Te wzory, zarówno pod postacią naszyjników, jak i bransoletek, doskonale komponują się z różnymi projektami, a twórcy marki Apart zachęcają do swobody w kreowaniu biżuteryjnych zestawów. Nowości marki doskonale współgrają z każdym lookiem, opartym na nowoczesnej wizji stylu glamour - eleganckiej, ale niepozbawionej fantazji i odrobiny nonszalancji.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Ambasadorkę Apart nie tylko możemy podziwiać na zdjęciach z jesiennej kampanii marki. Gwiazdę po raz kolejny można oglądać w jury programu „Top Model". To już 10., jubileuszowy sezon polskiej edycji show, którego marka Apart jest partnerem od początku. Kasia Sokołowska jest od lat związana z modą i z takim samym profesjonalizmem podchodzi zarówno do realizacji pokazów kolekcji topowych projektantów, występów jako jurorka, jak również do roli modelki, w którą dla Apart wciela się ponownie.
Zdjęcia: Marcin Tyszka / Stylizacje: Agnieszka Dubas / Hair: Tomasz Górecki / Make up: Kamila Wiedeńska