Aplikacja Nutridome umożliwia robienie zakupów niezależnie od miejsca oraz czasu. Potrzebne jest jedynie połączenie z siecią internetową. W programie jest wszystko to, co na stronie nutridome.pl: informacje o produkcie, zdjęcia oraz wideo, a także opcja zadawania pytań i dodawania opinii. Co więcej, obowiązują różne metody płatności, a dodatkowa funkcja powiadomień pozwala użytkownikom na śledzenie promocji oraz nowości w ofercie.

W autobusie, w poczekalni czy w czasie przerwy w pracy. Dzięki aplikacji Nutridome zakupy możemy robić w każdej wolnej chwili. Projektując program, myśleliśmy o tym, aby znaleźć się jeszcze bliżej naszego klienta, pomóc mu zaoszczędzić czas i pieniądze. O promocjach i okazyjnych ofertach informują powiadomienia, które można włączyć przy instalacji. W ten sposób nic nie umknie uwadze użytkowników programu. Jednak wciąż udoskonalamy aplikację, dodajemy nowe funkcje i dokładamy wszelkich starań, aby czas spędzony w Nutridome był nie tylko owocny, lecz także przyjemny

– mówi Paulina Makowiecka, Head of Marketing Nutridome.

Aby pobrać aplikację, wystarczy wpisać hasło „nutridome" w pole wyszukiwarki App Store bądź Google Play. Do odpowiedniej strony można również przejść z linków udostępnionych w stopce internetowego sklepu nutridome.pl. Proces składania zamówienia jest bardzo intuicyjny i nie wymaga założenia konta.

Aplikacja Nutridome zawiera wszystko, czego szuka klient. Pakiet informacji o produkcie, zweryfikowane opinie innych użytkowników, promocje i korzystne zestawy, które mogą posłużyć jako inspiracje na prezent urodzinowy czy świąteczny. Natomiast przejrzysty design i intuicyjny system szybko doprowadzą użytkownika do jego nowego kosmetycznego skarbu

– mówi Paulina Makowiecka, Head of Marketing Nutridome.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Według twórców system jest niezwykle prosty w obsłudze – działa szybko oraz płynnie. Oferta sklepu nie różni się od tej uwzględnionej na stronie. W asortymencie można znaleźć odpowiedzi na potrzeby każdego rodzaju cery oraz włosów, najnowsze kosmetyki na rynku, naturalne i wegańskie formuły, a także te uznane za „cruelty free". W aplikacji Nutridome znajdują się również produkty wyróżnione w konkursach Love Cosmetics Awards, Doskonałość Roku, Elle Poland Beauty Awards, Glammies i Najlepsze dla Urody. Wszystko posegregowane jest w 9 kategoriach: Twarz, Ciało, Włosy, Makijaż, Mężczyzna, Mama i dziecko, Zdrowie i higiena, Zestawy, Promocje.