s.Oliver Pure Sense to zapach dla niej i dla niego, oferujący intensywność ukierunkowaną na to, co istotne: czyste, prawdziwe i naturalne. Zapachy wegańskie są dostępne w sprzedaży od końca sierpnia.

Nadaj życiu sens

Polepszenie życia i podążanie własną drogą – to sztuka, w której stale się sprawdzamy. Zawsze poszukujemy czegoś prawdziwego i czystego, co nie oddala nas od siebie samych, a dodatkowo podkreśla osobowość. Nie inaczej jest z naszym zapachem: s.Oliver Pure Sense, który otula łagodną naturalnością i zredukowaną przejrzystością – wydobywa to, co już w sobie nosimy. Czysty zapach – prawdziwy i autentyczny, właśnie to czyni go tak fascynującym.

Zapach damski: s.Oliver Pure Sense for Her

Orzeźwiające połączenie bergamotki i ananasa przynosi czystą radość życia dzięki kompozycji zapachowej – zanurzającej się w nucie serca w kwiatowym, przejrzystym charakterze delikatnych magnolii nasączonych wodą z liści bambusa i zmysłowych róż, rozbrzmiewając przy tym w harmonii drzewa i piżma. Rześki zapach, wydobywający naturalność i kobiecość!

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Zapach męski: s.Oliver Pure Sense for Him

Znajome nuty chrupkiego jabłka, gorzkiego grejpfruta i pomarańczy dbają o dynamikę na etapie preludium, przechodząc w wyraźną nutę serca z udziałem jałowca i mchu dębowego – a wszystko to łączy się w męski zapach, z nutami drewna cedrowego, sandałowego i paczuli oraz autentyczną sygnaturą. Naturalny zapach, będący ucieleśnieniem żywotności i męskości!

Materiał prasowy

Kwiatowo-aromatyczny duet zapachowy przekonuje wyraźną mieszanką wyjątkowych składników.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Wzornictwo – czyste i przejrzyste

Wzornictwo opakowań s.Oliver Pure Sense oparte jest na prostych formach graficznych cechujących się minimalizmem. Proste kształty przypominają o czystym szczęściu, jakie czerpiemy z drobnych rzeczy, a także podkreślają wartość flakonu. Przejrzyste wzornictwo zastosowano w opakowaniach i etykietach o minimalistycznym wyglądzie graficznym, które oprócz opisu zapachu zawierają także znak wegański. Pełne kontrastów współgranie delikatnego różu i łagodnego błękitu zapewnia wyrazistą linię wzorniczą bliźniaczych zapachów. Ograniczone do tego, co najważniejsze, i dlatego tak wyjątkowe!

Zapachy s.Oliver są dostępne w drogeriach Rossmann.