Produkt powstał z myślą o kobietach szukających oryginalnych sposobów na wyrażanie siebie i pozwala dobrać maskarę do koloru mani!

embed

Materiał prasowy

Tusze do rzęs Catch Color Mascara to uzupełnienie letniej kolekcji lakierów hybrydowych Paradise od NEONAIL. GET THE TOTAL PARADISE LOOK! czyli odpowiedź marki NEO MAKE UP na trendy lata 2021. Manicure pasujący do maskary w rajskim odcieniu pozwoli miłośniczkom trendów wyróżnić się z tłumu. Tusze do rzęs Catch Color Mascara to 4 kolory dopasowane do lakierów hybrydowych NEONAIL z kolekcji Paradise o tych samych nazwach:
Fioletowy – AFTERNOON COCKTAILS, Różowy – SELFIE QUEEN, Niebieski – BLUE SURFING, Neonowy żółty – RISE & SHINE

Produkty o pojemności 4 ml są w cenie 14,99 zł. W sprzedaży od 30 lipca.

embed

Materiał prasowy

Dobrane do dowolnego lakieru hybrydowego NEONAIL z kolekcji PARADISE są w cenie 7 zł!

embed

Materiał prasowy

Catch Color Mascara to intensywnie kolorowe tusze o kolorowej, mocno napigmentowanej formule. Formuła tuszu jest odporna na wilgoć powstałą od noszenia maski – nigdy więcej rozmazywania!

embed

Materiał prasowy

Tusze do rzęs Catch Color Mascara posiadają nylonową szczoteczkę pozwalającą stopniować efekt, w rezultacie dając efekt panoramicznych rzęs i niezwykłej objętości. Dodatkowo skład tuszu wzbogacony został o pielęgnujące składniki odżywcze, takie jak roślinne woski oraz olejek rycynowy, które dodatkowo dbają o świetną kondycję i nawilżenie rzęs. Tusz można aplikować bezpośrednio na rzęsy, lub w celu uzyskania subtelniejszego efektu na jedną warstwę czarnego tuszu.

embed

Materiał prasowy

Bądź trendy and Catch Color! Intensywnie kolorowe maskary dopasowane do neonowych odcieni lakierów NEONAIL z kolekcji Paradise dają możliwość różnorodnego typu makijażu oka. Mini size produktu pozwala na zabawę kolorami oraz na zużycie produktu do samego końca.

embed

Materiał prasowy

Odkąd nosimy maseczki makijaż to głównie podkreślenie oczu. Latem ’21 im bardziej kolorowo tym lepiej! Postaw na kolor w nowym wydaniu, połącz swój makijaż ze stylizacją na paznokciach i GET THE TOTAL PARADISE LOOK! Rajskie kolory maskar można łączyć ze sobą tworząc oryginalną oprawę oka lub stosować samodzielnie – na wszystkie rzęsy, na same końcówki lub w kącikach. W tegorocznych trendach zarówno miłośniczki mocniejszego makijażu jak i subtelnej jego wersji znajdą coś dla siebie, maskary Catch Color są rozwiązaniem dla jednych i drugich.

embed