Gdy słyszymy o ziołolecznictwie oraz wykorzystaniu roślin w preparatach mających pomóc nam pielęgnować urodę przed oczami najczęściej stają nam dalekie kraje Ameryki Południowej lub perły orientu np.: Japonia. Mamy w tym wiele racji, jednak prawie nikt z nas nie pamięta lub nie wie o tym, jak niezwykłe tradycje, wiedzę oraz rośliny mogą zaoferować nam... góry Ałtaju oraz Syberia! Te tajemnicze i trudno dostępne obszary oferują nam piękno dzikiej przyrody z jej wyjątkową florą. Z dobrodziejstw tych regionów czerpią specjaliści marki Biolit, która właśnie wkroczyła na nasz rynek wpisując się doskonale w "herbal trend".

Tundra i tajga w twojej łazience

Oferta Biolit jest niezwykle zróżnicowana by zapewnić kompleksową pielęgnację cery, skóry i włosów o odmiennych potrzebach. My wybraliśmy dla was trzy uniwersalne propozycje, które sprawdzą się w codziennej pielęgnacji.

Shirlan dla cery, zwłaszcza tej skłonnej do powstawania zmarszczek i przebarwień oraz podrażnień skóry. Ten bogaty w olejek ylang-ylang kosmetyk wpływa na utrzymanie jej prawidłowej kondycji, nawilżenia i koloru. Bazę stanowi woda z dziewiczego jeziora Shira na Syberii wraz z bogactwem minerałów, które wyciszą i uspokoją cerę po całym dniu aktywności. Zalecany do stosowania na noc zwłaszcza w okresie lata i intensywnego słońca.

Pantobiol Musk substancje czynne pomagają utrzymać prawidłowy stan cery i jednocześnie wspierają w produkcji naturalnego kolagenu. Cenne związki jak naturalne roślinne witaminy , makro i mikroelementy, wzbogacają komórki skóry; przyspieszają proces regeneracji komórek, poprawiają równowagę wodno-lipidową, kiedy Ty śpisz. Dzięki temu skóra staje się gładka, zregenerowana i odpowiednio odżywiona na cały dzień.

Epirl gel do pielęgnacji okolic oczu oraz po zabiegach medycyny estetycznej. Produkt wpływa na utrzymanie jędrności skóry i wpływa na prawidłowe działanie naczyń włosowatych. Polecany również dla zwiotczałej i przemęczonej skóry twarzy i dekoltu.

Certyfikowane piękno

Marka Biolit to prekursor w wytwarzaniu produktów w oparciu o surowce pochodzenia naturalnego z najczystszych ekologicznie terenów Ałtaju oraz Syberii. W trosce o najwyższą jakość posiada własne obszary uprawy ziół, które zajmują powierzchnię ok 1000 hektarów i obejmują ponad 70 gatunków. Uprawy w całości oparto na metodach

organicznych bez zastosowania syntetycznych substancji chemicznych. Każdy produkt marki jest niezwykle starannie przebadany, działanie składników dowiedzione rygorystycznymi badaniami naukowymi, a jakość z naukowych badań również w Polsce potwierdzona certyfikatem jakości TGLS Quality Alliance 2019 oraz licznymi nagrody m.in. na Sympozjach Diabetologicznych i Zaburzeń Metabolicznych w Toruniu. Po produkty Biolit możesz wybrać się do wybranych klinik medycyny estetycznej oraz zamówić je wygodnie przez internet.

Więcej na https://biolit.pl