3 kosmetyki – jeden plan

Kolekcja TrueSmooth to trzyetapowy kompleksowy program pielęgnacji włosów, który przywróci Twoim włosom zdrowy wygląd.

  • Krok 1: Płyn do płukania włosów z octem jabłkowym. Spryskaj nim skórę głowy, aby pomóc ją oczyścić, zamknąć łuski włosów i usunąć z nich osad.
embed

TRUESMOOTH PŁYN DO PŁUKANIA WŁOSÓW
Z OCTEM JABŁKOWYM
#4827 Cena: 99,00 zł

Formuła zawierająca składniki pochodzenia roślinnego pomaga usunąć zanieczyszczenia, aby przygotować włosy do kolejnych etapów pielęgnacji i zapobiec utracie nawilżenia. Ocet jabłkowy pomaga delikatnie usuwać nadmiar sebum i zamyka łuski włosów, nadając im gładkość i blask.

  • Krok 2: Intensywnie pieniący się szampon do włosów z prowitaminą B5. Umyj nim dokładnie włosy. Utworzona piana delikatnie, ale intensywnie oczyści włosy bez pozbawiania ich odpowiedniego nawilżenia.
embed

TRUESMOOTH NAWILŻAJĄCA ODŻYWKA DO WŁOSÓW
Z PROWITAMINĄ B5
#4826 Cena: 127,00 zł

Odżywka pielęgnująca włosy, która pomaga utrzymać optymalne nawilżenie. Dzięki prowitaminie B5 włosy wyglądają na błyszczące i gładkie, a hemiskwalan ułatwia stylizację i czesanie, jednocześnie pomagając zmniejszać uszkodzenia spowodowane stylizacją termiczną. Produkt odżywia włosy od nasady aż po końce i łatwo się spłukuje. Sprawia, że włosy nie plączą się oraz nadaje pełen blasku wygląd bez ich obciążania.

  • Krok 3: Nawilżająca odżywka do włosów z prowitaminą B5. Stosuj ją, aby odżywiać włosy od nasady aż po końce, ułatwiać ich rozczesywanie i chronić je przed wpływem wysokiej temperatury przy stylizacji.
embed

TRUESMOOTH INTENSYWNIE PIENIĄCY
SIĘ SZAMPON DO WŁOSÓW
Z PROWITAMINĄ B5
#4825 Cena: 127,00 zł

Obficie pieniący się szampon intensywnie, ale delikatnie oczyszcza włosy, wspomagając ich blask i zdrowszy wygląd. Zawarta w nim prowitamina B5 pomaga sprawić, że włosy wyglądają na gładkie i błyszczące, a białko grochu pomaga zmniejszać łamliwość i ryzyko uszkodzeń włosów

Przede wszystkim czyste formuły. Kosmetyki TrueSmooth dają Twoim włosom wszystko, czego potrzebują bez zbędnych dodatków! Nie zawierają silikonów, parabenów ani siarczanów – czyli szkodliwych składników, które często spotykamy w produktach do pielęgnacji włosów. Bazują natomiast na składnikach pochodzących wprost z natury takich jak: prowitamina B5, hemiskwalan i ocet jabłkowy.

Prowitamina B5 nawilża i wygładza włókna włosa, zamyka ich łuski i nadaje im sprężystość. Sprawia, że wyglądają na bardziej błyszczące i pełne życia. Hemiskwalan z kolei wspomaga ochronę przed działaniem wysokiej temperatury, dostarczając odpowiedniego nawilżenia, zmniejszając efekt puszenia się włosów i wygładzając je. Ułatwia także ich rozczesywanie.

Ocet jabłkowy natomiast pomaga delikatnie oczyszczać skórę z sebum i uszczelniać łuski włosów, dzięki czemu stają się gładsze i łatwiejsze w układaniu. Włosy są też bardziej lśniące oraz podatne na stylizację.   

Aluminiowe opakowania. To jeszcze jeden powód byś pokochała kolekcję True Smooth! Jako certyfikowana firma typu B Corporation zawsze szukamy możliwości zmniejszenia liczby odpadów i plastikowych opakowań, dlatego do tej linii wybraliśmy aluminiowe butelki wielokrotnego użytku oraz pompki nadające się do recyklingu. Aluminium można utylizować w nieskończoność bez obniżenia jakości, ani pogorszenia właściwości materiału. Ponadto w przeciwieństwie do plastiku aluminium jest naturalnym pierwiastkiem, który rozłoży się, nie powodując zanieczyszczenia środowiska.