Opracowane przez markę Lili&Mu formuły pozwalają odpowiednio zadbać zarówno o ciało matki, jak i potrzeby dzieci oraz niemowląt. Ofertę podzielono na 3 linie. Jedna dedykowana jest kobietom w ciąży i matkom, a w jej skład wchodzą: olejek do pielęgnacji skóry brzucha, balsam do brodawek sutkowych, kozie mleko do kąpieli i balsam do ciała. Drugą partię tworzy grupa produktów powstała z myślą o pielęgnacji niemowląt. Są to: krem na odparzenia, krem do twarzy i ciała, żel do mycia ciała i włosów, a także naturalna oliwka do ciała. Natomiast dla większych dzieci przewidziano płyn do kąpieli.

Macierzyństwo to bardzo wymagające zajęcie. Aby mu sprostać, niekiedy musimy pożytkować się pomocnymi akcesoriami. Myślę, że za niedługo w wielu domach pojawią się kosmetyki Lili&Mu w roli nowych niezbędników. Produkty dobrze radzą sobie z podrażnieniami i odparzeniami u dzieci oraz niemowląt, ale także zapewnią każdej zapracowanej mamie moment SPA – mówi nutrikonsultantka, Magdalena Podgórska.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Kosmetyki wyróżnia bezpieczeństwo stosowania, naturalne składy i wyjątkowa oprawa graficzna. Zespołowi Lili&Mu udało się wypracować ciekawy design i przyjazną komunikację, której celem jest zaznajomienie najmłodszych z podstawami higieny ciała. W liniach dla dzieci i niemowląt powtarza się motyw dwóch bohaterów: kotka Lili i chmurki Mu. Postacie prowadzą ciekawy dialog z odbiorcą, w ten sposób oswajając ich koncepcją kąpieli i innych rytuałów pielęgnacyjnych.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Dotychczas w asortymencie sklepu Nutridome znajdowała się bogata oferta produktów dla kobiet oraz mężczyzn. Przyszedł najwyższy czas na uzupełnienie półek o kosmetyki dopasowane do niemowląt, dzieci, kobiet w ciąży oraz mam. Wybraliśmy do tego produkty Lili&Mu. To zupełna nowość na rynku, ale od razu nas urzekła. Portfolio marki tworzą niezwykle dobrej jakości, naturalne formuły, których skuteczność sami przetestowaliśmy. Co więcej, wyjątkowość marki znajduje również ujście w niebanalnym designie oraz tekście, za których pomocą kreowane są postacie jak z bajki. Lili i Mu, czyli bohaterowie dziecięcego świata pielęgnacji, urozmaicają i zmieniają codzienną rutynę w niezwykłą przygodę – mówi Paulina Makowiecka, Head of Marketing w Nutridome.

Olejek do pielęgnacji skóry brzucha został opracowany z myślą o kobietach w ciąży, które obawiają się rozstępów i chcą odpowiednio zadbać o swoje ciało. Balsam do brodawek odpowiada na potrzeby mam borykających się z podrażnieniami i poszukujących ukojenia w postaci skutecznego, łagodzącego kosmetyku. Kozie mleko w proszku do kąpieli ma stanowić małą przyjemność, która jednocześnie pielęgnuje. Na zakończenie ciężkiego dnia wystarczy wsypać kosmetyk do wanny wypełnionej ciepłą wodą. Ostatnim produktem dostępnym w linii dla mam jest balsam do ciała, który zadba o prawidłową kondycję kobiecej skóry.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Wśród produktów dla niemowląt znalazł się łagodzący krem przeznaczony do kojenia, redukcji oraz zapobiegania odparzeniom. Podrażnienia i suchość skóry zniweluje również uniwersalny krem do twarzy i ciała, odpowiedni także od pierwszego roku życia. Do codziennego mycia ciała i włosów dziecka dostosowany jest delikatny żel dla niemowląt. Natomiast naturalna oliwka służy odpowiedniemu natłuszczeniu i nawilżeniu skóry maluszka.

Dla większych dzieci w ramach oferty Lili&Mu przewidziano naturalny płyn do kąpieli, który nie tylko oczyszcza, ale także działa na skórę dobroczynnie.