Nieprzewidywalny charakter podmorskiej natury widać po różnorodności materiałów wykorzystanych w kolekcji Oceaan: od matowych szkiełek przez szlachetne srebro po perły, muszle i naturalne kamienie. Całość przywodzi na myśl "skarby" złowione w sieci rybackie, mieniące się odcieniami podmorskiej ferii barw: turkusem, koralem, butelkową zielenią i głębokim błękitem. Nie brakuje przewrotnych odniesień do tematu kolekcji, takich jak słynny miś TOUS w wersji inspirowanej rafą koralową, ani praktycznych rozwiązań umożliwiających modyfikację i personalizację biżuterii.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Widoczne w kolekcji inspiracje stały się punktem wyjścia do stworzenia wyjątkowej przestrzeni nad morzem, stanowiącej przedłużenie estetyki Oceaan. Tak powstała Letnia Strefa TOUS, umiejscowiona w White Marlin Beach Bar w najbardziej ikonicznym mieście na polskim wybrzeżu: Sopocie. Specjalnie zaaranżowana przestrzeń będzie funkcjonować przez całe wakacje, umożliwiając spędzenie czasu w pięknej nadmorskiej scenerii.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Polska premiera kolekcji TOUS Oceaan odbyła się w piątek, 2 lipca, i była połączona z oficjalnym otwarciem Strefy TOUS. Wydarzenie przyciągnęło znane reprezentantki show biznesu, między innymi Agnieszkę Dygant, Natalię Klimas, Klaudię El Dursi, Maję Sablewską, Klaudię Halejcio, Karolinę Pisarek, Idę Nowakowską, Basię Pasek i Katarzynę Glinkę. Nie zabrakło YouTuberek (Karoliny Wójcik z kanału Viva-a-Viva).

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Zgromadzeni goście spędzili wieczór przy akompaniamencie muzyki na żywo oraz daniach przygotowanych na tę okazję przez szefów kuchni White Marlin. Wydarzenie przyjęło formę niezobowiązującego spotkania w gronie dobrych znajomych, podczas którego rozmawiano nie tylko o biżuteryjnych trendach, ale też o planach na rozpoczynające się właśnie wakacje. Jego zwieńczeniem było sobotnie spotkanie z jogą na plaży, będące zapowiedzią wakacyjnego cyklu przygotowanego przez markę TOUS we współpracy z projektem SelfLove pod patronatem marki Bizuu.