Czym jest PLAAT FORM – SEKRETNY PATENT NA PIĘKNO?

Włoska firma Professional Dietetics z Mediolanu, która od blisko 30. lat specjalizuje się w stosowaniu aminokwasów w medycynie estetycznej i posiada w tym zakresie kilkadziesiąt patentów, opracowała formułę łączącą 6 wyselekcjonowanych aminokwasów i kwas hialuronowy, którą wykorzystała w preparatach do zabiegów iniekcyjnych Sunekos

Sunekos pobudza skórę do produkcji kolagenu i elastyny. Charakteryzuje się doskonałymi efektami bioregenerującymi, powodując dogłębne nawilżenie, odmłodzenie, ujędrnienie, napięcie, wyrównanie kolorytu, a także rozjaśnianie cieni pod oczami i wygładzanie zmarszczek wokół nich. A wszystko to w sposób małoinwazyjny i z naturalnym efektem! Sunekos występuje w dwóch wariantach Sunekos 1200 i 200, pierwszy przeznaczony jest do skóry bardziej wymagającej, doskonale sprawdza się u Pacjentów, który zauważyli u siebie utratę jędrności, gęstości i nawilżenia skóry. Po zabiegu skóra jest „wypełniona", napięta, wygładzona, a twarz nabiera młodzieńczego wyrazu poprzez delikatny efekt wolumetryczny.

Sunekos 200 natomiast doskonale sprawdza się nawet w najdelikatniejszych miejscach, jakim jest np. okolica oka. Preparat świetnie radzi sobie z likwidacją zasinień pod oczami oraz tzw. kurzych łapek wokół nich.  Nie bez powodu Sunekos 200 otrzymał nagrodę - Perłę Dermatologii Estetycznej, przyznaną przez lekarzy dermatologów w kategorii „Magnetyczne spojrzenie", jako najlepszy preparat do odmładzania okolicy oka. 

embed
embed

Materiał promocyjny Partnera

NOWOŚĆ – AMINOKWASY, KTÓRE LIKWIDUJĄ WIOTKOŚĆ

Okres przedwakacyjny charakteryzuje się zwiększonym zainteresowaniem zabiegami ujędrniającymi ciało. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom stworzenia preparatu wyłącznie do skóry ciała Professional Dietetics opracowało również produkt iniekcyjny dedykowany skórze wiotkiej poprawiający jej jakość, ujędrniający i uelastyczniający. O Sunekos Body zapytaliśmy dr Edytę Adamczyk-Kuterę, specjalistkę medycyny anti-aging.

Czym jest Sunekos Body?

Sunekos Body to preparat bioregenerujący, który powstał w wyniku inspiracji doskonałymi efektami zabiegów z użyciem produktów Sunekos do iniekcji skóry twarzy i dekoltu. Bazuje na tej samej opatentowanej formule 6 aminokwasów HY6AA i kwasu hialuronowego, w odpowiednich proporcjach i udowodnionej w badaniach skuteczności w stymulacji fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny. Te białka podporowe odpowiadają za gęstość, sprężystość, jędrność i napięcie skóry. Po niewątpliwym sukcesie zabiegów Sunekos na twarz, okolice oczu i dekolt producent preparatu postanowił poszerzyć linię i stworzyć produkt przeznaczony do poprawy jakości skóry ciała w najbardziej problematycznych obszarach tj. na brzuchu, ramionach, udach czy pośladkach

Dlaczego powstał osobny produkt?

- Badania naukowców dowiodły, że skład elektrolitowy macierzy zewnątrzkomórkowej na obszarach twarzy, szyi, dekoltu rożni się od składu elektrolitowego macierzy zewnątrzkomórkowej w pozostałych obszarach ciała. Stąd potrzeba dostosowania i stworzenia produktu, który będzie odpowiadał właśnie na te fizjologiczne różnice – tłumaczy dr Edyta Adamczyk-Kutera. - Sunekos Body zawiera aminokwasy, które stymulują syntezę kolagenu i elastyny jak również produkcję innych składników macierzy zewnątrzkomórkowej oraz kwas hialuronowy, który jest niezbędny do zachowania odpowiedniego pH macierzy zewnątrzkomórkowej – dodaje.

Jakie efekty możemy osiągnąć poddając się terapii Sunekos Body?

Sunekos Body przede wszystkim poprawia napięcie, zagęszcza, ujędrnia i uelastycznia skórę w problematycznych obszarach takich jak: brzuch, wewnętrzna powierzchnia ramion, ud, okolica nad kolanami czy pośladki. Dla osiągnięcia oczekiwanego efektu zwykle zalecane jest przeprowadzenie serii ok 4 zabiegów w odstępach 1-2 tygodniowych, w zależności od kondycji skóry. W wielu przypadkach jednak efekty są widoczne nawet po jednym zabiegu.

Dodatkowo twórcy opatentowanej formuły aminokwasów przygotowali cały zestaw preparatów, które mogą być stosowane jako oddzielna pielęgnacja jak i wsparcie działania zabiegów Sunekos, zwiększając odpowiedź organizmu na terapię. Wśród nich znajduje się peeling z 60 % kwasem glikolowym i antyoksydantami, który poprawia jakość skóry bez efektu złuszczenia oraz dezynfekuje skórę przed zabiegiem. Po zabiegu natomiast poleca się nałożenie na skórę kremu Post-peel z gamy Sunekos, zawierającego antyoksydanty, witaminę E i koenzym Q, który wspiera regenerację skóry.

embed

Materiał promocyjny Partnera

Dlaczego warto wykonać zabieg szczególnie latem?

- Wskazania do wykonania tego zabiegu to poprawa jakości skóry, zniwelowanie wiotkości, ale również przed latem - przygotowanie i zabezpieczenie skóry przed ewentualnymi skutkami wynikającymi z działania czynników zewnętrznych takich jak wiatr czy nadmierna ekspozycja na promieniowanie ultrafioletowe – dodaje dr Edyta Adamczyk-Kutera. Zatem okres przedwakacyjny to najlepszy czas na terapię Sunekos Body. Zabieg dostępny w wybranych gabinetach medycyny estetycznej.

WEWNĘTRZNE WSPARCIE

Dopełnieniem zabiegów gabinetowych Sunekos jest wsparcie organizmu od środka, możliwe dzięki suplementowi Nutrakos Aminoshot, który bazuje na tej samej sekwencji aminokwasów co produkty Sunekos. Regularne stosowanie wzmacnia efekty zabiegów, jak również wpływa na ogólną dobrą kondycję skóry, włosów i paznokci. Nutrakos wspiera również budowanie odporności całego organizmu. To prosty i skuteczny sposób zachowania naturalnego piękna w warunkach domowych i doskonałe rozwiązanie dla osób, które chciałby wzmocnić efekty zabiegów gabinetowych.

 PROFESJONALNA PIELĘGNACJA DOMOWA

Producent Sunekos stawia na holistyczne podejście do pielęgnacji, dlatego oprócz produktów do użytku profesjonalnego oraz suplementacji stworzył również linię kosmeceutyków do pielęgnacji domowej, która tak jak pozostałe produkty Sunekos i Nutrakos wykorzystuje moc aminokwasów.   W skład gamy Nutrakos Home Care, zawierającej formułę Plaat Form, wchodzą produkty, tworzące komplementarną pielęgnację domową, nawilżającą, zagęszczającą, odmładzającą i bioregenerującą skórę. W przeciwieństwie do wielu innych tego typu preparatach na rynku znajdują się wyłącznie aminokwasy biologicznie dostępne. Ich stężenie to 3-4% i jest to maksymalna ilość, jeśli chodzi o możliwości absorpcji tych składników przez skórę. Krem, serum, krem pod oczy i maska są idealnym uzupełnieniem pozostałych elementów terapii Sunekos, ale mogą być również używane indywidualnie.

Sunekos & Nutrakos to holistyczna terapia, która zadba o Ciebie i Twoją skórę w domu i w gabinecie.

embed

Materiał promocyjny Partnera

Wyłączny dystrybutor Sunekos i Nutrakos w Polsce: BD Aesthetic Sp. z o.o., ul. Modlińska 335e, Warszawa.