Jeśli zależy Ci na naturalnym odmłodzeniu twarzy, bez efektu przerysowania – wybierz metamorfozę na bazie produktów  Revanesse®! Tak jak jedna z pacjentek, która skorzystała z wiedzy i doświadczenia duetu lekarzy dr Krzysztofa Ziemlewskiego i dr. Karoliny Pazery. Jakie zabiegi przeprowadzono i dlaczego? Jakie są efekty? Przedstawiamy tą wyjątkową metamorfozę!

Marzenia do spełnienia!

O tym, dlaczego warto poddać się metamorfozie z zakresu medycyny estetycznej z pewnością doskonale wie pacjentka, która zdecydowała się oddać w ręce dwóch ekspertów dr. Krzysztofa Ziemlewskiego z Klinik Ziemlewski i dr Karoliny Pazery z gabinetu Dr Karolina Pazera - Medycyna Estetyczna. – Jak każda kobieta mam swoje kompleksy. Marzyłam o tym, żeby coś zmienić i znów poczuć się dobrze we własnej skórze. Jak widać, marzenia się spełniają. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę tutaj być i poddać się tej metamorfozie – powiedziała zadowolona pacjentka, która otrzymała szansę na metamorfozę nowoczesnymi wypełniaczami na bazie kwasu hialuronowego – Revanesse®. Są to wszechstronne produkty. Skuteczne i bezpieczne wypełniacze, powstające z wykorzystaniem opatentowanej technologii sieciowania Thixofix®, która zapewnia im wysoką lepkość połączoną z łatwością aplikacji. Dzięki plastycznej  formule zapewniają idealne dopasowanie się do tkanek i naturalne efekty, bez przerysowania.

Kompleksowa przemiana

Metamorfoza, której poddała się pacjentka polegała na wykonaniu kilku zabiegów iniekcyjnych  twarzy.  Aby efekty były spektakularne specjaliści zdecydowali się na wykorzystanie preparatów w kilku wskazaniach, tak aby uzyskać pełen efekt odmłodzenia i odświeżenia skóry. – Chcieliśmy zorganizować metamorfozę, żeby ktoś poczuł się lepiej. Zgłoszeń  było bardzo dużo, wybraliśmy jedną Panią, która jest śliczna. Ma niewielkie ubytki objętości. Każde z nas specjalizuje się w swoim małym elemencie na twarzy, dlatego według mnie tworzymy duet doskonały. Ja zajmę się ustami (które w tym przypadku są bardzo trudne) i okiem. Dr Ziemlewski zajmie się swoją ukochaną częścią, czyli środkową częścią twarzy – będzie robił policzki, wolumetrię, brodę. Pacjentka już jest szczęśliwa, pozytywnie nastawiona, a po metamorfozie, myślę że będzie jeszcze bardziej – powiedziała dr Pazera.

Wypełnianie i wolumetria

Pacjentka podczas wizyty w gabinecie otrzymała kompleksowy i konkretny plan na piękny i młody wygląd. – Dzisiejszą metamorfozę będziemy przeprowadzać preparatami kanadyjskiej firmy Revanesse. Mamy gamę preparatów do modelowania twarzy, do korekty ust oraz do rewitalizacji – tłumaczył dr Ziemlewski.

Co sprawia, że twarz nabiera młodzieńczego uroku? Pełne i wymodelowane usta! Aby nadać im objętości i uwydatnić kontur, podano pacjentce  Revanesse® Kiss. To biodegradowalny żel kwasu hialuronowego o specjalnie opracowanej formule przeznaczonej do iniekcji w delikatne i wrażliwe okolice ust. W celu zniwelowania doliny łez dr Pazera zastosowała Revanesse® Ultra, który pozwolił wypełnić tą niezwykle delikatną i wrażliwą okolicę. Zastosowanie preparatu w tym obszarze zmniejszyło zagłębienia w skórze, dzięki temu twarz stała się bardziej wypoczęta i odmłodzona. Na skutek naturalnych procesów starzenia twarz każdego z nas traci naturalną objętość, tak też było w tym przypadku. Dlatego dr Ziemlewski do zabiegów wolumetrycznych wykorzystał Revanesse® Contour™. To idealny preparat służący do modelowania m.in. policzków i brody. Zastosowanie produktu pozwoliło złagodzić rysy twarzy, nadać im młodzieńczej objętości, zniwelować zapadnięcia w okolicach policzków. Dzięki temu twarz nabrała młodzieńczego i delikatnego wyglądu.

ZDJĘCIA UDOSTĘPNIONE PRZEZ: KLINIKI ZIEMLEWSKI I DR KAROLINA PAZERA - MEDYCYNA ESTETYCZNAZDJĘCIA UDOSTĘPNIONE PRZEZ: KLINIKI ZIEMLEWSKI I DR KAROLINA PAZERA - MEDYCYNA ESTETYCZNA 

Dlaczego Revanesse®?

To nowoczesne wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego, które pozwalają szybko i skutecznie wypełnić zmarszczki i bruzdy oraz uzupełnić zaniki tkanki będące objawem starzenia się skóry. Świetnie korygują niedoskonałości, umożliwiając np. niechirurgiczną korektę nosa czy podbródka, zapewniają przy tym natychmiastowy efekt i krótki okres rekonwalescencji. Wśród produktów znajdziemy Revanesse® Kiss przeznaczony do korekcji ust, Revanesse® Contour™ do modelowania owalu twarzy, Revanesse® Ultra do wypełniania głębszych zmarszczek i bruzd oraz Revanesse® Pure do mezoterapii i biorewitalizacji skóry, niebędący wypełniaczem. Od września 2021 r. do dużych ubytków wolumetrycznych dostępny będzie nowy preparat Revanesse Shape.

Dr Karolina Pazera i dr Krzysztof Ziemlewski.Dr Karolina Pazera i dr Krzysztof Ziemlewski. 

*Wyłącznym dystrybutorem kwasu hialuronowego Revanesse® kanadyjskiej firmy Prollenium jest BD Aesthetic.

ZDJ. DYSTRYBUTOR - BD AESTHETICZDJ. DYSTRYBUTOR - BD AESTHETIC