Lakiery z kolekcji Paradise o pojemności 7,2 ml są w cenie 34,99 zł.

Paradise to 12 przepięknych kolorów, w których 4 z nich to lakiery o wykończeniu „glass" – transparentne kolory tworzące na paznokciach efekt kolorowego szkła, nadające się świetnie także jako podkład pod pyłki lub jako kolorowa, letnia odmiana french manicure. Bogata paleta barw i różne wykończenia wpasowują się w każdy gust, a kolory świetnie łączą się ze sobą dając możliwość stworzenia wielu kolorowych stylizacji.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Lakiery hybrydowe Paradise to dobrze napigmentowane i kryjące kolory, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek. Z kolekcją Paradise od NEONAIL miłośniczki kolorowego manicure mogą cieszyć się trwałością i połyskiem aż do 21 dni.

Kolekcja nawiązuje do letnich trendów w stylizacji paznokci – dzięki NEONAIL kobiety mogą przenieść na swoje paznokcie rajskie odcienie i poczuć wolność nakładając niebieski lakier BLUE SURFING, zatrzymać ciepłe promienie słońca aplikując RISE&SINE, czy przypomnieć sobie smak pysznych koktajli tworząc manicure z kolorem SPRITZ MOOD.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Kolory, które można odkryć w kolekcji Paradise to: MINTY DATE, BLUE SURFING, WAVES LOVER (glass), SUMMER COUPLE, SALTY KISSES (glass), SELFIE QUEEN, RISE&SHINE, BEACH BLAZE (glass), AFTERNOON COCKTAILS, PURPLE LOOK (glass), PERFECT PLEASURE, SPRITZ MOOD.

Trendy w stylizacji paznocki na lato 2021.

W ramach promocji nowej kolekcji planowane są działania w materiałach ATL, BTL, digital social media oraz współpracy z influencerkami. Produkty z kolekcji ślubnej NEONAIL są dostępne na stronie internetowej marki, 220 wyspach handlowych marki w galeriach handlowych, a także w ofercie perfumerii Douglas i najlepszych drogeriach w całej Polsce.

NEONAIL to jedna z wiodących międzynarodowych marek w kategorii stylizacji i pielęgnacji paznokci. Od 2006 roku konsekwentnie rozwija swoją działalność w Polsce i za granicą, odnosząc sukcesy na rynku kosmetycznym. Marka oferuje ponad 400 kolorów lakierów hybrydowych, klasycznych, z serii SIMPLE oraz akcesoria niezbędne do stylizacji i pielęgnacji paznokci. Kolekcje lakierów NEONAIL są silnie osadzone w światowych trendach z dziedziny manicure. NEONAIL należy do firmy Cosmo Group, która posiada w swoim portfolio również inne marki kosmetyczne: MYLAQ i NEO MAKE UP.