Roczna współpraca, która została ogłoszona w wyjątkowym terminie – Międzynarodowym Dniu Jogi oraz Święcie Muzyki – obejmie treści publikowane w mediach społecznościowych artystki oraz na oficjalnych kanałach Lenovo Polska, konkurs dla fanów, a także sesję zdjęciową i specjalnie przygotowany materiał video. Fani będą mogli obejrzeć sceny z dnia artystki w trakcie których towarzyszy jej Yoga Slim 7, tłem nagrań są malownicze i rozpoznawalne miejsca w Warszawie.

„Jestem podekscytowana współpracą z Lenovo. Ostatni okres jest dla mnie przełomowy i tym samym wymagający. Czy to pracując nad wydaniem płyty, przygotowaniem do koncertów czy poszukiwaniem nowych dźwięków i inspiracji, potrzebowałam wsparcia w postaci niezawodnego sprzętu, który mogę wszędzie ze sobą zabrać – czy to do studia, czy na formalne i mniej formalne spotkania. Laptop Lenovo Yoga Slim 7 idealnie wpasował się w moje potrzeby i stanowi nieocenioną pomoc w moim dynamicznym życiu". — komentuje Natalia Szroeder.

Natalia to jedna z najpopularniejszych, najbardziej utalentowanych oraz wyróżniających się piosenkarek młodego pokolenia. Jej pasja do muzyki, zaangażowanie i kreatywność doskonale wpisują się w charakter marki Lenovo. Podobnie jak jej twórczość, my również stale ewoluujemy, wprowadzając innowacje, które wyznaczają nowe trendy. Nasze laptopy są wszechstronne i tym samym świetnie sprawdzą się jako narzędzia biznesowe, multimedialne, rozrywkowe czy mobilne. Odgrywają rolę idealnego technologicznego kompana dla osób, które podobnie jak Natalia, stawiają na nieszablonowość, ale również cenią komfort oraz piękno". - mówi Wojciech Zaskórski, General Manager Lenovo Polska.

Kampania będzie realizowana poprzez działania digital oraz PR. Klip reklamowy z udziałem Natalii Szroeder i jej laptopa Yoga Slim 7

 

Lenovo Yoga Slim 7 to ultramobilny laptop, który świetnie sprawdzi się zarówno jako narzędzie do pracy, jak i multimedialne centrum rozrywki. Wyróżnia się stylowym wzornictwem w eleganckiej oraz modnej łupkowej szarości i baterią wystarczającą nawet na 19 godzin działania. Laptop został wyposażony w wydajne procesory, dzięki którym wyróżnia się wyjątkową szybkością działania i reakcji. Ekran z matrycą Full HD, zoptymalizowany przy użyciu Dolby Vision™, oferuje niebywałą jakość szczegółów, zaś w połączeniu z trójwymiarowym dźwiękiem z technologią Dolby Atmos® gwarantuje sensoryczne doznania na najwyższym poziomie. Więcej o produkcie można przeczytać na https://www.lenovo.com/pl/pl/laptops/yoga/yoga-slim-series/Yoga-Slim-7-14ARE05/p/88YGS701397

O firmie Lenovo

Firma Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) jest firmą z listy Fortune Global 500 o obrotach sięgających 45 miliardów USD i światowym liderem technologicznym w dziedzinie inteligentnej transformacji dzięki infrastrukturze i urządzeniom zapewniającym klientom największe możliwości. Oferta łączących się z siecią urządzeń Lenovo należy do największych na świecie i obejmuje smartfony (Motorola), tablety, komputery PC (ThinkPad, Yoga, Lenovo Legion) i stacje robocze, a także urządzenia AR/VR oraz rozwiązania dla inteligentnych domów i biur. Rozwiązania Lenovo dla centrów danych (ThinkSystem i ThinkAgile) zapewniają pojemność i moc obliczeniową systemom zmieniającym biznes oraz społeczeństwo. Lenovo inspiruje użytkowników do wykorzystania drzemiącego w nich potencjału różnorodności i budowania lepszej przyszłości dla wszystkich. Zachęcamy do obserwowania nas w serwisach LinkedIn, Facebook, Twitter, Instagram oraz odwiedzania naszej witryny internetowej https://www.lenovo.com/.

LENOVO jest znakiem towarowym Lenovo. Wszelkie pozostałe znaki towarowe stanowią własność odpowiednich podmiotów. ©2021, Lenovo Group Limited.