To limitowana kolekcja butów, - tak kolorowa, jak ulubione kredki z dzieciństwa. Sprawdźcie najnowsze modele, które „pokolorują" Wasze stylizacje – nawet w pochmurne dni.

Marka Native stworzyła tę wyjątkową linię czerpiąc inspirację z najbardziej kultowych kolorów marki Crayola. To obuwie dla kobiet, mężczyzn i dzieci. W kolekcji zobaczymy nie tylko bestsellerowy model tenisówek Jefferson i Jefferson Child, ale także klapki Spencer LX oraz dziecięce sandałki Charley.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Wszystkie buty zostały zaprojektowane dla tych, którzy uwielbiają zabawę kolorami i chcą to wyrazić. Co łączy te dwie firmy? Marka Crayola nieustannie motywuje twórców (zwłaszcza tych najmłodszych!) do pobudzania swojej wyobraźni i tworzenia. Dewizą firmy Native jest hasło #ŻyjLekko, które nawiązuje nie tylko do swobody w modowych stylizacjach, ale także do beztroskiego trybu życia – pełnego koloru, uśmiechu i wolności ducha.

W kolekcji znajdziemy klasyczne Jeffersony we wzór kolorowego gradientu – w odcieniu niebieskim, lub żółtym. Nie braknie także klapków i tenisówek w „pomazany" print, imitujący ślady markerów Crayola.

„Native ma na celu urzeczywistnienie hasła #ŻyjLekko. Celebrujemy szczęśliwe momenty, odważne kolory i dążymy do zostawiania lekkich śladów, które pozwalają uczynić nasz świat lepszym. Dzięki swojej wyraźnej kolorystyce i nieograniczonej kreatywności, Crayola jest dla nas naturalnym partnerem. Jesteśmy bardzo podekscytowani tą współpracą" – mówi Kyle Housman, CEO marki Native.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Podobnie jak wszystkie buty Native, te z kolekcji tworzonej z marką Crayola mają na celu pomóc lekko stąpać po naszej planecie. Obuwie jest w całości wykonane z pianki EVA, powstałej z przetworzonych, sproszkowanych alg morskich. Co więcej, marka pracuje nad autorskim projektem Remix, dzięki któremu, do 2023 roku wszystkie pary butów będą mogły zostać oddane do recyklingu – i dzięki temu uzyskać nowe życie.

Buty marki Native dostępne są na stronie głównego dystrybutora:
www.mmsport.pl, oraz na www.panpablo.pl, www.galeriamarek.pl