BIZUU supports Women to niezwykle ważna inicjatywa, która ma za zadanie wzmocnienie solidarności wśród kobiet. Polska marka startuje z akcją na rzecz Fundacji, której celem jest przeciwdziałanie wszelkim formom przemocy i dyskryminacji kobiet w życiu prywatnym, publicznym i zawodowym.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Fundacja Centrum Praw Kobiet dąży do stworzenia warunków umożliwiających kobietom korzystanie z należnych im praw człowieka w tym prawa do życia wolnego od przemocy i dyskryminacji oraz realizację konstytucyjnej zasady równouprawnienia płci.

Do sprzedaży trafią cztery koszulki propagujące hasła, które jednocześnie stanowią statement marki: MOM, PROUD TO BE A WOMAN, THANKS GOD I’M A WOMAN, ME AS A WOMAN. MY POWER.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Kampania autorstwa Dominiki Jarczyńskiej, przed obiektywem której stanęła Aleksandra Woźniak, ukazuje kobietę świadomą, która na każdym kroku podkreśla, że jej kobiecość to jej siła! Mocna czerwień i monochromatyczne tło dodatkowo wzmacniają przekaz, pozostając jednak nadal jedynie tablicą do manifestowania ważnych treści.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

BIZUU supports Women to zaproszenie do udziału w akcji i wsparcia Fundacji Centrum Praw Kobiet. Mini kolekcja t-shirtów dostępna będzie we wszystkich butikach marki oraz sklepie bizuu.com.