Jenny Fairy, które słynie z projektów czerpiących ze światowych trendów, proponuje m.in. geometryczną, białą torbę z krótką, elegancką, drewnianą rączką, shopperkę o kształcie trapezu czy utrzymany w stylu lat 90. niewielki model ze złotą klamrą. Ciekawym wyborem będzie też torebka średniej wielkości z oryginalnym uchwytem z marszczonej skóry. Z kolei u Gino Rossi znajdziemy piękne klasyki – elegancki model z lakierowanej skóry o prostokątnym kształcie z krótkim uchwytem, niewielki na srebrnym łańcuszku czy pojemny typu shopper z wiązanym w kształcie kokardy uchwytem.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

W ofercie DeeZee wzrok przyciągają niewielkie torby na ramię szyte z plecionej skóry w modnym, gołębim lub pastelowym błękicie, praktyczna torba nerka (którą można przewiesić na biodrze lub na ramieniu) czy ciekawy model, o oscylującym między odcieniem brzoskwini i rdzy kolorze, w kształcie trapezu z oryginalnymi, przeskalowanymi elementami trzymającymi uchwyt. Idealna na wieczór będzie czarna kopertówka marki Quazi z dekoracyjnymi dżetami.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

CCC oferuje torebki w różnych stylach i rozmiarach, tak by z łatwością można je było dobrać do indywidualnego sposobu ubierania się i okazji.

Bogata oferta damskich torebek dostępna jest w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji marki.