W Klinika La Perla od lat fascynuje nas piękno i to w każdym wieku. Szukamy najnowszych technologii mogących w najlepszy sposób sprostać oczekiwaniom pacjentów. Wiotka skóra i cellulit? Tutaj nie istnieje  coś takiego, po prostu nie pozwolimy wyjść klientowi bez spektakularnych efektów.

Miniony rok okazał się dla nas wyzwaniem, jednakże nasz Beauty Ekspert Kalina Ben Sira nigdy nie potrafi bezczynnie czekać i jako osoba aktywna fizycznie postarała się aby w naszej klinice każdy mógł podtrzymać, a nawet przewyższyć dotychczas wypracowane na siłowni efekty.

Pozwólcie, że przedstawimy … SCIZER.

Urządzenie SCIZER wytwarza i kontroluje ciepło poprzez wykorzystanie energii ultradźwiękowej.  Doprowadza je do ciała w celu nieinwazyjnego usunięcia tkanki tłuszczowej z użyciem ultradźwięków o wysokiej częstotliwości.
SCIZER to maszyna pozwalająca zmniejszyć obwód nawet o cały rozmiar!

Nie lubimy tracić czasu, dlatego wzbogaćmy wizytę o THERMOLOGIE!

Technologia wykorzystana w sprzęcie to podciśnienie wzbogacone o efekt termiczny i światło LED. Urządzenie spośród podobnych dostępnych na rynku wyróżnia się tym, że generuje intensywne i przyjemne ciepło.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, odżywienie skóry, detoksykację, dotlenienie oraz poprawę metabolizmu. Dzięki procesowi w  tkance poddanej zabiegowi rozszerzają się naczynia krwionośne, dostarcza więcej tlenu i składników odżywczych, dociera do opracowywanych tkanek, zwiększa się przepuszczalność naczyń włosowatych, żył i krążenia limfatycznego, a neurotransmisja bólu zmniejsza się. Zwiększa się zatem efektywność zabiegu na poziomie drenażu limfatycznego, odżywienia i ujędrnienia skóry. Pozwala nam w zaledwie kilka sesji pozbyć się zastojów limfatycznych, uczucia ciężkich nóg i nadmiaru wody.  Jest to jednak zabieg działający w obrębie całego ciała. Dlatego warto połączyć go z wyżej wspomnianym Scizerem dzięki czemu będziemy mogli walczyć z tkanką tłuszczową zlokalizowaną np. w okolicach ramion, brzucha,  bryczesów itd. Połączenie tych dwóch zabiegów może okazać się skuteczniejsze niż wylewanie siódmych potów przez tydzień w klubie fitness.

A jakby tak podkręcić tempo? Co powiesz na ADIPOLOGIE?

Adipologie generuje skupione i wieloogniskowe fale ultradźwiękowe o niskiej częstotliwości, na całej powierzchni głowicy, redukując zawartość komórek tłuszczowych bez uszkadzania tkanek. Regeneruje komórki tłuszczowe, przywracając im stan pierwotny, sprzed nabycia nadmiernej ilości tłuszczu w nich zawartego. Stymuluje oraz wzmacnia włókna kolagenowe, które otulają komórki tłuszczowe, nie pozwalając im się rozrosnąć.  Urządzenie to służy do wytwarzania  kontrolowanego ciepła poprzez wykorzystanie energii ultradźwiękowej i doprowadzenie go do tkanki tłuszczowej oraz skóry właściwej w celu nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu wodnego, tłuszczowego oraz ujędrniania skóry. Wyobraź sobie, że seria 4 do 6 zabiegów,  takich zabiegów to 100 serii brzuszków lub przysiadów wykonanych dziewięć razy! Od Ciebie zależy gdzie chcesz skierować magiczne impulsy tej maszyny.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

A jeśli to dla Ciebie za mało przejdźmy do ostateczności .. liposukcja, moja ostatnia nadzieja?

Zabieg liposukcji to odessanie nagromadzonej tkanki tłuszczowej z jednego lub kilku obszarów ciała. Operacja  ta to szybki sposób na wymodelowanie sylwetki i radość ze spektakularnego efektu do końca życia. Polega  na usunięciu nagromadzonych komórek tłuszczowych na zawsze. Dzięki temu tłuszcz w tym miejscu już nigdy nie powróci i mimo nabrania dodatkowych kilogramów na przestrzeni lat tkanka nie odłoży się w miejscu, w którym wykonywany był zabieg . Tej operacji nie da się porównać z żadnym treningiem bo liposukcja to po prostu królowa odchudzania. Pozwala nam pobrać do trzech litrów czystego tłuszczu z wybranego obszaru. Ponadto tłuszczu możemy użyć jako naturalnego wypełniacza np. piersi. Zabieg tego typu to mniej więcej rok intensywnych treningów na siłowni. Cóż, wybór należy do Ciebie.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

W połączeniu z piciem odpowiedniej ilości wody, dietą, a także aktywnością fizyczną - gama zabiegów w Klinice La Perla okaże się najskuteczniejszym rozwiązaniem. Tu natychmiastowo i bezpiecznie, rozprawimy się z cellulitem i zbędną tkanką tłuszczową. Jeśli jesteś ciekaw co okaże się najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie umów się na bezpłatną konsultację w jednej z naszych placówek. Jesteśmy dostępni w aż 9 lokalizacjach w całej Polsce. Klinika La Perla to kompleksowe wsparcie dla każdego z Was, a metamorfozy to nasza specjalność!