Po pierwsze komfort i ekologia.

Poza oszczędnością czasu oraz dbałością o środowisko (poprzez brak generowania zbędnych odpadów) po serii zabiegów włosy naprawdę nie odrastają. Bezpowrotnie można zapomnieć o maszynkach, piankach, golarkach, depilatorach, woskach i wszystkich problemach z tym związanych. „Po prostu już nigdy po nie nie będziecie musiały sięgać. A w przypadku par różnopłciowych lub jednopłciowych nie będziecie musieli słuchać: Kochanie, czy ogolisz mi dziś plecy”? - uśmiecha się dr Strzałkowski.

Po drugie skuteczność.

Włosy po depilacji, stają się coraz cieńsze i słabsze - trudno jest się im przebić przez naskórek, więc zaczynają rosnąć w poprzek, czasem widoczne są nawet jako czarna nitka pod skórą. „Po Sexy You, który w Klinice Strzałkowski wykonywany jest za pomocą lasera Diolaze XL zapominamy na stałe o tych skutkach ubocznych” - zapewnia dr Strzałkowski.

Na czym polega zabieg Sexy You?

To autorskie podejście do epilacji laserowej. Sexy You to nowoczesna, skuteczna i niemal bezbolesna epilacja laserowa na jeden z obszarów najczęściej wybieranych przez nasze pacjentki: pachy, pełne bikini, całe nogi bądź plecy u pacjentów. Zabieg skutecznie usuwa włoski zarówno ciemne, jak i jasne, które trudno usunąć za pomocą innych laserów.

Ile potrzebujemy powtórek i czy zabiegi są bolesne?

„Zacznę może od tego, że posiadany przez Klinikę Strzałkowski laser Diolaze XL to jeden z najszybszych laserów do epilacji jaki istnieje na rynku. Zabieg trwa od 15 do 60 minut, w zależności od obszaru. Dzięki jego wysokiej skuteczności zabiegi wystarczy powtórzyć zwykle 4-6 razy w odstępach comiesięcznych dla uzyskania perfekcyjnie gładkiej skóry (w innych technologiach to nawet 6-10). To dzięki połączeniu dwóch długości fal w jednym impulsie laser wykorzystywany w zabiegu Sexy You jest skuteczny w usuwaniu włosków zarówno jasnych i cienkich, jak i ciemnych i grubych. Wymaga wykonania mniejszej ilości zabiegów dla uzyskania pożądanych efektów” - wyjaśnia dr Strzałkowski.

„Nie bez znaczenia jest także fakt, iż w naszej klinice zapewniamy najwyższy z możliwych na rynku komfort podczas wykonywani zabiegu - dzięki zintegrowanemu systemowi chłodzenia podczas zabiegu Sexy You specjalną zewnętrzną chłodziarkę medyczną, który sprawia, że epilacja jest praktycznie bezbolesna” - dodaje nasz ekspert.

Czy czekają nas jeszcze jakieś niespodzianki?

„Każda pacjentka i rzecz jasna każdy pacjent dostaje w prezencie od nas regenerujący krem do ciała, który łagodzi, nawilża, wygładza i odżywia skórę po epilacji oraz chroni ją przed szkodliwym wpływem promieni UV” - to kolejna miła niespodzianka, którą przygotowaliśmy dla Was” - z uśmiechem dodaje dr Strzałkowski. www.klinikastrzalkowski.pl

dr Franciszek Strzałkowski, lekarz medycyny estetycznej, anestezjolog, założyciel warszawskiej Kliniki Strzałkowski 
dr Franciszek Strzałkowski, lekarz medycyny estetycznej, anestezjolog, założyciel warszawskiej Kliniki Strzałkowski  fot. materiały prasowe