Zobacz, które technologie i zabiegi doskonale się uzupełniają, i jakich rezultatów możesz się po nich spodziewać. Poznaj rekomendacje dr Iwony Radziejewskiej-Chomy z Saska Clinic Dr Radziejewska!

Odpowiednie dobranie technologii i zabiegów pozwala skutecznie uzupełnić terapie odmładzające, a tak naprawdę wznieść je na nowy poziom. To szczególnie istotne, jeśli mówimy o branży medycyny estetycznej i pacjentach, którzy poszukują coraz to nowszych i efektywniejszych rozwiązań. Nowoczesne technologie anti-aging dają taką możliwość. Postaw na przemyślany plan! Wybieraj zabiegi, które pomogą Ci osiągać jeszcze lepsze rezultaty, i które wzajemnie się ze sobą łączą. Co zatem warto wybierać? Podpowiadamy plan łączonej terapii zabiegowej! Wszystkie te zabiegi możesz wykonywać oddzielnie, ale w połączeniu ze sobą sprawią, że zbudujesz prawdziwie efektywny plan anti-aging.

Postaw na Endolift!

Ten niezwykle popularny zabieg liftingujący, pozwala osiągać doskonałe efekty poprawy owalu twarzy oraz uniesienia tkanek, w nieinwazyjny i do tego szybki sposób. To niechirurgiczny zabieg, który wykorzystuje technologię lasera o długości fali 1470nm. Stymuluje przebudowę struktury skóry, redukuje jej wiotkość oraz kiedy jest taka potrzeba, usuwa nadmiar tkanki tłuszczowej z określonych partii twarzy i ciała. Tak naprawdę pacjent wychodzi z gabinetu już z widocznym efektem napięcia skóry. Bezpośrednio po wizycie może pojawić się obrzęk, który będzie trwał od 4 do 14 dni. W efekcie po zabiegu Endolift skóra staje się naturalnie zagęszczona i jędrna – a jej przebudowa i efekt narastają w czasie – w ciągu 6 miesięcy, dzięki stymulacji produkcji nowego kolagenu oraz elastyny.

Po zabiegu na skórze nie pozostają ślady ani blizny, ponieważ nie wymaga on nacinania skóry, a w rezultacie też przechodzenia uciążliwego procesu rekonwalescencji. To minimalnie inwazyjna procedura, którą wykonuje się jednorazowo, a efekty są długotrwałe. Świetne efekty przynosi w liftingu środkowej i dolnej części twarzy, podkreślaniu konturu żuchwy, ujędrnieniu skóry szyi i dekoltu oraz redukcji tkanki tłuszczowej w okolicy podbródka. Doskonale sprawdza się również na obszarach ciała: przy modelowaniu ramion, brzucha, wewnętrznej i zewnętrznej strony ud oraz okolicy kolan.

To technologia, która na przestrzeni lat zyskała wielu zwolenników. Nic dziwnego! Wszystko dzięki doskonałym efektom i niskiej inwazyjności zabiegu. - Nasi pacjenci poszukują rozwiązań dających maksymalny efekt przy możliwie jak najmniejszym czasie wyłączenia z codziennego funkcjonowania. Taki właśnie jest Endolift, do którego alternatywą pozostaje tylko lifting chirurgiczny, na który nie każdy chce i może sobie pozwolić. To więc doskonałe rozwiązanie, dla tych osób, które poszukują skutecznych zabiegów liftingujących, ale niekoniecznie chcą od razu udać się do chirurga na inwazyjny zabiegpodkreśla dr Iwona Radziejewska-Choma z Saska Clinic Dr Radziejewska.

embed
embed

Połącz technologie i uzupełniaj efekty zabiegu!

Endolift to doskonała technologia, którą stymulujemy głębsze warstwy skóry. Z powodzeniem możemy stosować ją samodzielnie, aby uzyskać efekt napięcia i liftingu skóry. Natomiast jeżeli chcemy dodatkowo poprawić jej wygląd, wygładzić drobne zmarszczki, zmniejszyć przebarwienia czy widoczność porów, warto postawić też na Light Scan, Co to takiego? To nieablacyjny laser frakcyjny, który powoduje kontrolowane podgrzanie określonych punktów na skórze. W efekcie naturalnego procesu regeneracyjnego, dochodzi do zastąpienia uszkodzonej tkanki, zdrową, lepszej jakości tkanką.

Kiedy możesz spodziewać się efektów? Pierwsze pojawią się już kilka dni po zabiegu i będą narastać w czasie, natomiast przez kolejne 4-6 miesięcy będzie dochodziło do produkcji nowego kolagenu w skórze i tym samym polepszenia jej kondycji, gęstości oraz wyrównania kolorytu i zmniejszenia widoczności porów. Zabieg ten stosuje się też przy leczeniu trądziku i uporczywych blizn potrądzikowych. Świetnie sprawdzi się również w redukcji zmarszczek na twarzy i szyi, a także w okolicy klatki piersiowej bądź na rękach oraz w celu redukcji rozstępów. Jest doskonałym rozwiązaniem w terapii anti-aging trudnej i wymagającej okolicy oka, znakomicie zadziała w redukcji cieni i „worków” pod oczami, jak również wygładzeniu zmarszczek na tym delikatnym obszarze.

To procedura, która daje widoczne i przede wszystkim trwałe efekty. Jest bezpieczna i niezwykle skuteczna. Light Scan to zabieg nieinwazyjny, lecz bezpośrednio po nim może pojawić się zaczerwienienie, które utrzymuje się kilka godzin (i znika jeszcze tego samego wieczora). Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Dla najlepszych rezultatów zaleca się wykonanie serii 3-4 zabiegów w odstępie 2- 4 tygodni.

Po zabiegu, jak przy każdej tego typu procedurze, zaleca się przede wszystkim ochraniać skórę przed promieniami słonecznymi (stosować krem z wysokim filtrem), stosować preparaty łagodzące oraz oczyszczać skórę delikatnymi preparatami. – To świetny zabieg samodzielny, ale także jako uzupełnienie terapii. Proponujemy go pacjentom, którzy chcieliby wzmocnić efekty – i osiągnąć pogłębione rezultaty poprawy kondycji i napięcia skóry. Polecam go zwłaszcza pacjentom z problemem zmarszczek, cieni lub obrzęków pod oczami. Jest to wyjątkowo trudny obszar do korekcji, a zabieg Light Scan daje tutaj świetne efektydodaje dr Iwona Radziejewska-Choma.

embed

Dopełnienie terapii z Linerase!

Jeśli myślisz o dodatkowym pogłębieniu efektów regeneracji i odmłodzenia skóry zdecyduj się na Linerase. Zabieg ten możesz stosować samodzielnie, ale świetnie działa też uzupełniająco, odbywa się w formie zbliżonej do mezoterapii. Jest to wyjątkowa biostymulacja prowadząca do regeneracji włókien kolagenowych. W efekcie po zabiegu zauważamy napięcie i poprawę tekstury skóry, jej ujędrnienie. Czemu warto skorzystać również z Linerase? To procedura, która przyspieszy odbudowę skóry, będzie działała doskonale przeciwstarzeniowo. Nowej generacji ateloKOLAGEN Linerase to przełomowa terapia w gabinetach medycyny estetycznej, przeznaczona do niezwykle delikatnych okolic twarzy oraz ciała. Jak działa? Preparat ten podaje się podczas zabiegu za pomocą iniekcji. Tworzy on optymalne warunki odbudowy skóry właściwej i zawartych w niej włókien kolagenowych. Systematycznie stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych, tak potrzebnych skórze dla pięknego, zdrowego i młodego wyglądu. Zabieg sprawia, że zyskuje ona utraconą (wskutek nieuchronnych procesów starzenia) gęstość oraz sprężystość. A my w rezultacie widzimy ogólną poprawę jej kondycji.

Zabieg ten może być z powodzeniem stosowany bez względu na wiek. Pełni on funkcję stymulatora do rekonstrukcji i odbudowy tkanek. Bardzo często wykonujemy go jako procedurę przygotowawczą przed zabiegiem Endolift czy Light Scan. Następnie kontynuujemy terapię, aby uzyskać jak najlepsze efekty pozabiegowe w postaci poprawy elastyczności, napięcia i blasku skóry. Jest więc doskonałym uzupełnieniem, jak i samodzielnym zabiegiem, który przyczyni się od uzyskania efektów anti-agingpodkreśla dr Radziejewska-Choma.

embed
embed

Jeśli myślisz więc o kompleksowej terapii anti-aging, zapytaj swojego lekarza o skomponowanie najlepszej terapii dla Ciebie. Endolift, Light Scan oraz Linerase to wysoce skuteczne terapie odmładzające, które wzajemnie się uzupełniają i wynoszą poziom pielęgnacji skóry w gabinecie na jeszcze wyższy poziom! Każdy z tych zabiegów możesz stosować samodzielnie i będzie dawał doskonałe efekty, a gdy chcesz je jeszcze bardziej pogłębić, skorzystaj właśnie z tego planu zabiegowego.
Więcej o zabiegu Endolift znajdziesz na http://www.endolift.pl
Wyłącznym dystrybutorem w Polsce marek Endolift, Light Scan oraz Linerase jest: BD Aesthetic Sp. z o.o. www.bdaesthetic.com