Armani jest synonimem nowoczesnej elegancji. Ta kultowa marka, dążąca do doskonałości od samego początku istnienia, hołduje kobiecości w każdej odsłonie – tej zmysłowej oraz silnej, uosobianej przez muzy projektanta, z olśniewającą Cate Blanchett na czele.

Materiał prasowyMateriał prasowy 

Pierwszy butik w Polsce, który pozwoli w pełni zaprezentować wyjątkowy świat marki, został otwarty 5 grudnia w warszawskiej Galerii Mokotów. Wszyscy miłośnicy ponadczasowej klasyki mogą spotkać na miejscu profesjonalnych makijażystów, ambasadorów marki, którzy chętnie podpowiedzą jaki produkt dobrać do indywidualnych potrzeb. Armani to również niezapomniane zapachy! Już teraz butik w Galerii Mokotów daje wstęp do wyrafinowanego świata zapachów z linii Armani Privé Haute Couture. Bazujące na naturalnych składnikach kolekcje stworzone są przez światowej sławy perfumiarzy, zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. To tu klienci znajdą również ikoniczne zapachy marki – Sì oraz Acqua Di Giò, oraz unikalne personalizowane akcesoria.

Galeria Mokotów wzmocniła ofertę luksusowych marek kosmetycznych w swoim portfolio i jest tym samym jedynym miejscem w Polsce z tak szerokim asortymentem w tym segmencie.

* * *
Galeria Mokotów to nowoczesne centrum handlowe położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Galeria, należąca do Unibail-Rodamco, w maju 2012 r., na podstawie audytu międzynarodowej firmy SGS, zdobyła odznaczenie czterech gwiazdek. To dowód dbałości o nienaganną jakość na każdym etapie relacji pomiędzy centrum i klientem. Na powierzchni trzech pięter w galerii handlowej mieści się około 260 sklepów i punktów handlowych, fitness klub, kino, pełen wybór restauracji i kawiarni, usługi oraz parking na 2300 samochodów. Dzięki lokalizacji i wysokiej jakości oferowanych usług Galeria Mokotów jest uważana za najbardziej prestiżowe i odnoszące największe sukcesy rynkowe centrum handlowe w Polsce.