Podstawą letniej pielęgnacji skóry jest oczywiście odpowiednia ochrona przeciwsłoneczna. Nie lekceważmy delikatnego słońca, które towarzyszy nam przy spacerze w mieście, czy porannym bieganiu po plaży – ono także może negatywnie wpływać na naszą skórę. Eau Thermale Avène Fluid Sportowy SPF 50+ zapewnia optymalną ochronę przed promieniowaniem UVB-UVA, nawet podczas intensywnej aktywności fizycznej, dlatego sprawdzi się także wśród sportowców. Dostarcza skórze pełną ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym spowodowanym zarówno ekspozycją na słońce, jak i wysiłkiem fizycznym. Jest odporny na pot i wodę, a jego konsystencja została specjalnie zaprojektowana z myślą o osobach aktywnych.

materiały prasowemateriały prasowe 

Właściwości wody termalnej znane są już od wielu lat. Możemy ją traktować nie tylko jako formę odświeżenia w trakcie spaceru podczas upalnego dnia, ale przede wszystkim jako produkt do zadań specjalnych, który obowiązkowo powinien znaleźć się w naszej letniej apteczce. Otarcia, poparzenia, wysypki, podrażnienia, zaczerwienienia – z tym wszystkim musimy liczyć się w trakcie wakacji. Woda termalna Avène już od 30 lat zapewnia komfort życia osobom ze skórą problematyczną i wrażliwą, stając się prawdziwym źródłem ukojenia. Dostępne pojemności pozwalają na zabranie dobroczynnej buteleczki w każdą, mniejszą lub większą, podróż.

materiały prasowemateriały prasowe 

Cicalfate+ Regenerujący krem ochronny to jeszcze skuteczność i szybkie działanie w jednym. Jego głównym zadaniem jest przynieść ukojenie powierzchownym podrażnieniom, na które nasza skóra narażona jest codziennie, szczególnie w okresie letnim. Kremowa konsystencja Cicalfate+ łatwo rozprowadza się na skórze i tworzy warstwę ochronną, która wspomaga optymalną regenerację skóry. Produkt nie zawiera substancji zapachowych i nie powoduje powstawania zaskórników oraz gwarantuje bardzo dobrą tolerancję skórną i ginekologiczną, stając się tym samym prawdziwym „must-have” domowej apteczki.

materiały prasowemateriały prasowe