Fantasia jest kobietą? Dla kogo powstała marka Fantasia?

Dla kobiet i z myślą o kobietach. Dla miłośniczek dobrego smaku, celebrujących chwilę. I tak, jak nie ma jednego, uniwersalnego sposobu na bycie kobietą, nie ma jednego sposobu na zjedzenie Fantasia - owocowe dodatki można mieszać z kremowym jogurtem na wiele różnych sposobów…

Materiały PartneraMateriały Partnera Danone Fantasia

Kobieta zmienną jest, czy Fantasia także?

Kobiety mogą wyrażać się na milion sposobów. Mając przestrzeń mogą tworzyć piękne, wyjątkowe rzeczy. Dzięki dostrzeganiu kolorów w codziennym życiu jogurty Fantazja dają możliwość kreowania własnego smaku i wyrażania siebie na swój, indywidualny sposób. Pyszny jogurt łączy bogactwo owocowych smaków i kolorów, którymi można wyrażać ulubione momenty. To przekąska o aksamitnym smaku, która pobudza wyobraźnię i pomaga dostrzec magię na co dzień: brzoskwiniowe chmury niczym ciepła barwa zachodzącego słońca, odważna czerwień truskawki, smakowita i soczysta wiśnia, jagodowa tafla jeziora czy jeżynowe obłoki wieczornego nieba. Owocowo-kolorowy nastrój oddają także nowości o smaku maliny i mandarynki – obie słodkie i pogodne.

Skąd pomysł na akcję „Moja chwila w kolorach Fantasia”?

Marka Fantasia wielokrotnie angażowała w swoje projekty wyjątkowe kobiety, które w odważny sposób podążają przez świat. Przy tym projekcie zaprosiła do współpracy kobiety pełne pasji, które znalazły swój własny sposób na wyrażenie siebie i mogą być inspiracją dla innych. Oryginalny styl każdej z ilustratorek przekłada się na różnorodność grafik inspirowanych kolorami owoców i ich ulubionych smaków jogurtów Fantasia. Stworzone ilustracje potwierdzają, że natchnieniem dla sztuki może być wszystko, również jogurt owocowy.

Ania Rudak:

Obrazek, który powstał wokół haseł "lato" i "owoce" jest dla mnie czymś w rodzaju życzenia beztroski skierowanym do wszystkich :)

Fantasia wiśniowa - Ania RudakFantasia wiśniowa - Ania Rudak Materiały Partnera

Iza Dudzik „Dewizka”:

Chciałam, by ilustracja kojarzyła się z (…) latem, spokojem i sielanką, jaką niesie za sobą na przykład wyjazd z bliskimi. Kobieta na ilustracji jest uosobieniem smaku, dzięki któremu przenosi się w ten świat wspomnień i fantazji.

Fantasia brzoskwiniowa - Iza DudzikFantasia brzoskwiniowa - Iza Dudzik Materiały Partnera

Magda Chołaścińska „Atogrzywa”:

Zainspirowały mnie przede wszystkim kolory i kształty - zarówno opakowania jogurtu Fantasia, jak i kształty owoców - wszystko to od razu przyniosło mi na myśl wiosenny lub letni wieczór, kiedy to nie jest jeszcze całkiem ciemno, ale niebo ma pastelowy kolor i zobaczyć możemy już gwiazdy.

Fantasia jagodowa - AtogrzywaFantasia jagodowa - Atogrzywa Materiały Partnera

A Twoja chwila w kolorach Fanstasia to?