W ubiegły piątek 17 lipca br. w zlokalizowanych w samym centrum Warszawy Złotych Tarasach, pełna odwagi i pozytywnej energii marka sloggi otworzyła swój drugi, monobrandowy salon. Pierwszy w Polsce sklep pod szyldem marki powstał w maju 2019 roku w nowoczesnej Galerii Młociny, także w Warszawie.

materiały prasowemateriały prasowe 

Lokalizacja w samym sercu Warszawy

Złote Tarasy, zlokalizowane w ścisłym centrum miasta, od samego początku działalności są uznawane za jedną z bardziej prestiżowych galerii handlowych w Polsce, które oferują swoim gościom wybór najlepszych światowych marek. Sloggi dumnie dołącza do portfolio Złotych Tarasów i na 62 m2 oferuje najwygodniejszą bieliznę na co dzień dla kobiet i mężczyzn.

– Jesteśmy szczególnie dumni z faktu, że w tych trudnych czasach udało się nam z sukcesem otworzyć drugi salon własny sloggi w Polsce. Po pierwszym weekendzie możemy powiedzieć, że jest lepiej, niż zakładaliśmy i że była to dobra decyzja. Lokalizacja w samym sercu Warszawy jest odpowiedzią na pojawiające się głosy konsumentów, którym brakowało szerokiego wyboru produktów sloggi na wyciągnięcie ręki. Złote Tarasy są idealnym miejscem, aby po pracy czy też podczas załatwiania codziennych spraw zajrzeć i zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne rzeczy, a komfortowa bielizna niewątpliwie do takich należy – udowodniły nam to ostatnie miesiące, które jeszcze mocniej zwróciły oczy konsumentów na wysokiej jakości artykuły wpływające pozytywnie na komfort naszego codziennego życia – mówi Anna Pazderska, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu sloggi PL Hub.

W nowoczesnej przestrzeni sklepowej zaprojektowanej w duchu marki na klientów czeka przyjazny i przeszkolony zespół oraz duży wybór bestsellerów takich jak Zero Feel, Weekend, Ever Fresh, Start, a także kolekcja premium dla kobiet i mężczyzn s by sloggi czy kostiumy kąpielowe. Salon zlokalizowany jest na 1. piętrze, obok sklepu marki Inditex Pull&Bear.

Marka sloggi zapowiada dalszy rozwój sieci retail na polskim rynku. Jest to część globalnej strategii ekspansji marki. Aktualnie sloggi posiada 14 sklepów własnych na całym świecie, m.in. na Węgrzech, w Grecji, we Włoszech czy w Japonii.

materiały prasowemateriały prasowe