Szeroka gama posiłków, przecierów owocowych i kaszek od BoboVita to odpowiedź na wyjątkowe potrzeby wrażliwego organizmu niemowląt i małych dzieci. Aby maluch otrzymywał to, co dla niego dobre, wszystkie składniki zawarte w produktach – warzywa, owoce, mięso, ryby i zboża – pochodzą wyłącznie od zaufanych dostawców, z większością których marka współpracuje od ponad 10 lat.

BoboVita to smakowite propozycje, które spełniają wyjątkowo restrykcyjne normy jakości – znacznie bardziej surowe niż normy dla produktów ogólnodostępnych. Dzięki wskazaniu wieku na opakowaniu rodzice mogą mieć pewność, że wybierają dla swojego dziecka żywność ze sprawdzonego źródła – w pełni dopasowaną do potrzeb młodego organizmu zarówno pod względem składu, jak i konsystencji. Mamo, Tato, odkryjcie jakość i bezpieczeństwo potwierdzone na 100%!

Posiłki BoboVita:

 • Marchewka, po 4. miesiącu życia

Wartościowa propozycja dla malucha, który rozpoczyna przygodę z rozszerzaniem diety. Zawiera marchewkę gotowaną na parze, która w 100% pochodzi z kontrolowanych upraw. Każda jej partia – jeszcze zanim trafiła do słoiczka – przeszła nawet ponad 600 testów jakości i bezpieczeństwa. Zgodnie z przepisami prawa jest bez konserwantów, bez barwników i bez wzmacniaczy smaku.

materiały prasowemateriały prasowe 

 • Rosołek z kurczaka z ryżem, po 6. miesiącu życia

  To pyszna kompozycja warzyw gotowanych na parze, mięsa i ryżu, która urozmaici codzienny jadłospis niemowlęcia kontynuującego przygodę z poznawaniem nowych smaków. Zawiera warzywa z kontrolowanych upraw, dla których normy jakości na zawartość pestycydów są nawet 5000 razy bardziej restrykcyjne w porównaniu do norm dotyczących warzyw ogólnodostępnych*. To 100% mięsa bez pozostałości antybiotyków i z hodowli bez hormonów**, które pochodzi od sprawdzonych dostawców. Zgodnie z przepisami prawa jest bez konserwantów, bez barwników i bez wzmacniaczy smaku.


materiały prasowemateriały prasowe 

 • Jarzynki z łososiem w pomidorach, po 6. miesiącu życia

  Pełnowartościowy posiłek o składzie i konsystencji dopasowanej do potrzeb niemowląt gotowych na obiadek z rybką. Zawiera warzywa, w tym gotowane na parze, które w 100% pochodzą z kontrolowanych upraw, a każda ich partia – jeszcze zanim trafiła do słoiczka – przeszła nawet ponad 600 testów jakości i bezpieczeństwa. Zawiera łososia pochodzącego w 100% z certyfikowanych połowów z Atlantyku lub Pacyfiku*. Zgodnie z przepisami prawa jest bez konserwantów, bez barwników i bez wzmacniaczy smaku.


materiały prasowemateriały prasowe 

Przeciery owocowe:

 • Jabłka i banany, po 4. miesiącu życia

  Smaczna kompozycja jabłek i bananów, idealna na początek przygody niemowlęcia z owocami. Zawiera owoce z kontrolowanych upraw, dla których normy jakości na zawartość pestycydów są nawet 1000 razy bardziej restrykcyjne w porównaniu do norm dla owoców ogólnodostępnych*. Zgodnie z przepisami prawa jest bez konserwantów, bez barwników i bez wzmacniaczy smaku.


materiały prasowemateriały prasowe 

Kaszki:

 • BoboVita PORCJA ZBÓŻ 3 zboża owsiana malina-truskawka banan, po 6. miesiącu życia

  Zawiera starannie wyselekcjonowane zboża pochodzące z upraw specjalnie dedykowanych najmłodszym. Zgodnie z przepisami prawa jest bez konserwantów, bez barwników i bez wzmacniaczy smaku. Każda partia zawartych w niej zbóż przeszła nawet ponad 600 testów jakości i bezpieczeństwa.
  materiały prasowe,