To catering który obsługuje maksymalnie 75 osób na raz, a ludzie polecają sobie tak często, że może pochwalić się listą oczekujących. Dlatego jeśli zainteresowała was ta propozycja, zajmijcie miejsce w wirtualnej kolejce już dziś.

Wszyscy wiemy, że jakość spożywanego przez nas jedzenia przekłada się bezpośrednio na kondycję i odporność naszego organizmu. Jak jednak skomponować samemu zbilansowaną dietę? A jeśli znaleźliśmy ciekawe rozwiązanie w postaci gotowych przepisów to czy sprawdzą się one w przypadku potrzeb naszego ciała? Zwłaszcza jeśli towarzyszą nam alergie pokarmowe? Jak do tego wybrać w sklepie produkty, które mają odpowiednie wartości odżywcze. Skąd pewność, że są one najlepszej jakości? Jak widzicie prawidłowe odżywianie nie jest wcale łatwe.

MATERIAŁ PROMOCYJNY PARTNERAMATERIAŁ PROMOCYJNY PARTNERA 

Wie o tym doskonale Kami, miłośniczka gotowania, która wraz ze swoim mężem Darkiem stworzyła catering dietetyczny, na który trzeba… czekać w wirtualnej kolejce!

Spersonalizowany catering

Na czym polega fenomen Created with Love? To catering, w którym wartości odżywcze dostosowane są indywidualnie do potrzeb danej osoby i uwzględniają zarówno jej alergie pokarmowe, jak i choroby wymuszające konkretny typ diety np. Hashimoto. Założeniem Kami i Darka był bowiem catering, w którym nie zamówimy posiłków wedługg szablonu, a kaloryczność będzie jedynie efektem ubocznym. Nie tylko gotują smacznie, zdrowo i z dobrych produktów, ale co najważniejsze dla każdego indywidualnie. Z tego powodu firma działa w oparciu o limit klientów, powyżej którego nie przyjmuje nowych zamówień. To założenie zapewnia zarówno utrzymanie najwyższej jakości usługi, jak i możliwość poświęcenia czasu potrzebom każdej osoby. Oczywiście nie jest to łatwe. Dlatego nim nasze zamówienie zostanie uruchomione, Created with Love uzyskuje od zamawiającym sporą dawkę informacji poprzez specjalny formularz. Istnieje także możliwość dni testowych, by upewnić się finalnie, czy ten rodzaj jedzenia nam pasuje.

Skąd tak nietypowe podejście w dobie usług masowych? Zdaniem twórców marki jedzenie nie może męczyć. Jego zadaniem jest dawanie radości i przyjemności, nawet jeśli nasz organizm stawia nam jakieś ograniczenia w zakresie puli produktów, z których możemy korzystać. Dla Kami i Darka klienci są prawdziwymi osobami z realnymi problemami żywieniowymi, a dieta ma im pomóc te problemy zażegnać. Jest też wisienka na torcie – potrawy marki są nie tylko smaczne ale i… piękne! A ich szef kuchni nosi prestiżowy tytuł Kucharza Roku! W trzymiesięcznym planie dietetycznym nie znajdziecie dwa razy tego samego dania. Przyznajcie, że taka kreatywność w kuchni robi wrażenie.

MATERIAŁ PROMOCYJNY PARTNERAMATERIAŁ PROMOCYJNY PARTNERA 

Poczta pantoflowa XXI wieku

Jak firmie udało się osiągnąć taki sukces? Od zawsze wiadomo, że rekomendacja ze strony zadowolonych klientów to najlepsza forma reklamy. A  Created with Love może pochwalić się opiniami wielu usatysfakcjonowanych osób, które przełożyły się na rynkowy sukces cateringu stworzonego przez małżeństwo pasjonatów.

Podobno jeśli robimy to, co kochamy, nie przepracujemy nawet jednego dnia w naszym życiu. W ofercie Created with Love czuć miłość i pasję włożoną w pracę, która wynika z prywatnych zainteresowań jej twórców. Kami i Darek poznali się na siłowni. Ona - miłośniczka gotowania, on - trener personalny. Pomysł na catering zrodził się chwilę później pod wypływem jednej z podopiecznych Darka, która nie mogła znaleźć odpowiedniej oferty żywieniowej uwzględniającej jej ścisłą dietę związaną z problemami zdrowotnymi. Zwróciła się z tym problemem do zaufanego trenera, a on do swojej żony.  Zaczęli układać jadłospis i gotować. Tak powstał Created with Love, catering cieszący się doskonałą opinią, która w ekspresowym tempie pomogła im się przenieść z domowej kuchni do profesjonalnej przestrzeni i zatrudnić pracowników. Firma się rozrastała, ale jedno pozostało bez zmian - jakość posiłków i indywidualne podejście do klientów.

MATERIAŁ PROMOCYJNY PARTNERAMATERIAŁ PROMOCYJNY PARTNERA 

Więcej na createdwithlove.pl