Mamy bardzo duży wybór kosmetyków z filtrami słonecznymi. Niektóre zawierają w składzie tylko i wyłącznie filtry mineralne, inne tylko chemiczne. Charakterystyczny dla kosmetyków naturalnych filtr mineralny nadaje się dla każdego rodzaju skóry, a szczególnie w tych z tendencją do nadwrażliwości. Kosmetyki zawierające ten filtr są bardzo stabilne na słońcu i skutecznie chronią skórę przed promieniowaniem słonecznym.

Materiały prasoweMateriały prasowe Be The Sky Girl

Często możemy usłyszeć, że taki krem owszem chroni, ale niestety pozostawia na skórze efekt białej maski. Nasze odkrycie krem  do twarzy Lady Sunshine z SPF 25 chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych UVA i UVB. Ma lekką konsystencję, świetnie się wchłania i nie powoduje bielenia skóry. Tutaj efekt białej maski na twarzy, to mit. Można stosować go pod makijaż, także mineralny. Pachnie zmysłowo, egzotycznie i energetycznie, więc przez cały rok możemy czuć zapachy lata. A do tego jest wegański! To bez wątpienia hit tego lata.  

Materiały prasoweMateriały prasowe Be The Sky Girl

Kosmetyki Be The Sky Girl, to naturalne wegańskie produkty o najwyższej jakości składnikach. Naturalne ekstrakty, oleje, wyciągi z roślin i ziół oraz zniewalające zapachy.

Be The Sky Girl, to kosmetyki, które będą towarzyszyć Ci w odkrywaniu tego, czego pragnie Twoje serce, dodadzą piękna, dobrej energii, odwagi i pewności siebie, bo jesteś Sky Girl.

Lady Sunshine Krem do twarzy SPF25 (50ml/ 89 zł)