Wakacyjne podróże bez laptopa nie zawsze są możliwe. Na bycie offline nie mogą pozwolić sobie przedsiębiorcy, menadżerowie czy osoby odpowiedzialne za działanie infrastruktury, mającej wpływ na funkcjonowanie firm, w których pracują. Tych ostatnich szef, w przypadku awarii, może odwołać z urlopu lub prosić o pilne wsparcie, choćby zdalne. Z laptopem podróżują też osoby wykonujące wolne zawody. Dzięki pracy zdalnej mogą realizować obowiązki z różnych miejsc, a w czasie wolnym korzystać z lokalnych dobrodziejstw.

Bezgłośna praca i energooszczędność

Podróż z laptopem nie jest łatwa. Komputer dobrze mieć zawsze przy sobie. Chodzi o bezpieczeństwo. W lukach bagażowych może ulec uszkodzeniu, a jeśli walizka przy przesiadkach zaginie, wraz z nią przepadnie komputer. Priorytetem są więc gabaryty. Im lżejszy i smuklejszy laptop, tym łatwiej będzie go transportować i mniej kłopotów sprawi. Wybierając sprzęt idealny do podróży, dobrze zwrócić uwagę także na wydajność, zwłaszcza, jeśli zamierzamy korzystać z komputera w środkach transportu: pracować albo umilić sobie podróż, oglądając filmy lub grając w ulubione gry. Czas pracy na baterii powinien oscylować w okolicach 8-15 godzin. Kolejnym, istotnym parametrem są zastosowane w laptopie zabezpieczenia. W podróży ryzyko zgubienia sprzętu czy kradzieży jest zwiększone. Jeśli sprzęt wpadnie w niepowołane ręce, system zabezpieczający powinien utrudniać lub wręcz uniemożliwiać przeglądanie jego zawartości.

materiał promocyjny partneramateriał promocyjny partnera 

Na co jeszcze zwrócić uwagę? Koniecznie na dysk. Najlepiej, by laptop wyposażony był w dysk SSD. Nie tylko przyspiesza działanie systemu operacyjnego, ale i cechuje się bardzo dużą odpornością na urazy mechaniczne. Do tego wyróżnia go bezgłośna praca i energooszczędność. W podróży docenić można także podświetlaną klawiaturę, która ułatwi korzystanie z laptopa w różnych warunkach oświetleniowych.

Yoga S940 - połączenie mobilności i funkcjonalności

Laptopem, który spełnia wszystkie cechy idealnego do podróży, jest Lenovo Yoga S940. Ultrasmukły  komputer waży zaledwie 1,2 kg i ma jedynie 12,2 mm grubości. Jest lekki, ale bardzo wytrzymały. Laptop przyciąga wzrok żelaznoszarym designem. Obudowa została wykonana z najwyższej klasy piaskowanego aluminium poddanego precyzyjnej obróbce. Materiał jest solidny i przyjemnie chłodny w dotyku.

Pod aluminiową obudową kryje się prawdziwe zaskoczenie. Yoga S940 to pierwszy na świecie laptop z technologią Contour Display, praktycznie bezramkowy. Rozwiązanie, z którym jesteśmy oswojeni w smartfonach, po raz pierwszy zastosowano w laptopie. Efekt potęguje zakrzywione na krawędziach szkło, które dodatkowo minimalizuje optycznie i tak już wąskie ramki. Dzięki temu powierzchnia ekranu wykorzystana jest w możliwie największym stopniu.

materiał promocyjny partneramateriał promocyjny partnera 

Bez zawracania głowy

Komfortową pracę umożliwia matryca o przekątnej 14,1 cala. Yoga S940 dostępna jest z ekranem do rozdzielczości 4K. Przeglądanie zdjęć, stron, oglądanie filmów albo granie na laptopie to czysta przyjemność. Kolory są żywe i wyjątkowo naturalne, kontrast głęboki, a każdy detal bardzo wyraźny. Odbiór potęguje dźwięk. Lenovo Yoga S940 wyposażony jest w cztery głośniki Dolby Atmos zapewniając czyste, wyraźne i głębokie brzmienie.

Laptop został zaprojektowany tak, by maksymalnie ułatwiać użytkowanie. Dzięki kamerze do rozpoznawania twarzy, hasłem, umożliwiającym dostęp do zawartości komputera, może być twarz właściciela. To oznacza, że wystarczy spojrzeć, by zalogować się do systemu, bez konieczności ręcznego wpisywania hasła. Kolejnym ułatwieniem jest oprogramowanie Glance, które w połączeniu z kamerą IR monitoruje ruch gałek ocznych użytkownika. To pozwala jednym spojrzeniem przenieść zawartość wyświetlacza laptopa na podłączony monitor zewnętrzny. Mało tego, kiedy oddalimy się od Yoga S940, wyświetlacz automatycznie się wyłączy, a jego zawartość zostanie zapisana, aby chronić zarówno naszą prywatność, jak i efekty pracy.

materiał promocyjny partneramateriał promocyjny partnera 

Bez kompromisów

Ultrasmukły Yoga S940 nie uznaje kompromisów. Dzięki niewielkim gabarytom nie tylko doskonale sprawdza się w podróży, ale świetnie radzi sobie nawet z bardzo wymagającymi zadaniami. Laptop pracuje na baterii nawet 15 godzin z rozdzielczością ekranu FHD. W Yoga S940 znalazł się najnowszy procesor Intel® Core™ i dysk SSD.. Wpływa on nie tylko na płynność działania, ale i szybkość otwierania czy zapisywania plików. Do tego laptop Lenovo ma podświetlaną klawiaturę, co pozwala pracować nawet w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych. Jeśli więc planujemy wakacyjną podroż albo praca zawodowa wkrótce zmusi nas do częstych wyjazdów i będziemy musieli zabierać ze sobą komputer, warto zwrócić uwagę na Yoga S940. Ułatwi podróże, umili czas i zaskoczy zastosowanymi rozwiązaniami.

materiał promocyjny partneramateriał promocyjny partnera