Nosalowy Park Hotel & Spa położony jest w samym centrum Zakopanego przy ul. Kościuszki, w otoczeniu pięknego, bukowego parku, w odległości 300 metrów od dworca kolejowego i 500 metrów od słynnych Krupówek. Hotel oferuje przestronne i eleganckie pokoje w standardzie *5, w tym apartamenty na najwyższych kondygnacjach z prywatnymi, zielonymi tarasami i panoramicznym widokiem. Dla Gości dostępne będzie hotelowa restauracja Eleonora, loby bar, rozbudowana strefa wellness z saunami i  tężnią solankową, eleganckie NABE SPA, basen, podziemny parking oraz usługi Concierga.

materiał promocyjny partneramateriał promocyjny partnera 

Architektonicznie obiekt czerpie z najlepszych wzorców zakopiańskiej architektury mieszczańskiej, łącząc styl secesyjny i art deco z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów i nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Obiekt zaprojektowany został przez wielokrotnie nagradzaną pracownię Kahl-Gaczorek Architekci, wnętrza zaprojektowała gdańska pracownia Ideograf.

materiał promocyjny partneramateriał promocyjny partnera 

Zabytkowy pałac , który stanowi część hotelu -  „Villa Marilor” – powstał w  1905 r. W dwudziestoleciu międzywojennym szczególnie upodobała go sobie ówczesna elita polityczno-artystyczna. Teraz Nosalowy Park Hotel & Spa przywraca pałacowi dawny splendor i przywołuje jego bogatą historię. W „Villi Marilor” powstanie unikatowa na skalę Polski, nowa autorska restauracja Wojciecha Modesta Amaro, najbardziej uznanego na świecie, polskiego szefa kuchni.

ODKRYWCZA HISTORIA VILLI MARILOR

W dwudziestoleciu międzywojennym elegancki budynek Villi Marilor był pierwszym, który mijał turysta idąc lub jadąc od dworca kolejowego w Zakopanem. Stał w rozległym parkowym otoczeniu, oferując niczym nieprzysłonięty widok na Tatry. Wybudowany został przez Ignacego Szczeniowskiego - bogatego fabrykanta, „króla cukrowni”, z miłości dla swojej młodej żony. Villa Marilor miała oszałamiać i przywoływać skojarzenia z najsłynniejszymi europejskimi kurortami – np. Baden pod Wiedniem. W pierwszej dekadzie XX wieku Zakopane było jednym z najistotniejszych punktów na mapie życia towarzyskiego polskich elit. Gościła tu śmietanka towarzyska - każdy, kto chciał należeć do prominentnego towarzystwa - musiał tu bywać. Po ponad stu latach od powstania Villa Marilor otworzy swoje progi w nowej, zachwycającej odsłonie jako Nosalowy Park Hotel & SPA, tym razem przed każdym, kto pragnie zaznać komfortowego wypoczynku i relaksu, jednocześnie poznając Zakopane z innej perspektywy.

materiał promocyjny partneramateriał promocyjny partnera 

INSPIRUJĄCA JAKOŚĆ I ELEGANCKA ODWAGA

Elegancka odwaga, inspirująca jakość, odkrywcza historia to trzy główne wartości, które opisują wizję hotelu Nosalowy Park w Zakopanem. Hotelu, który we wszystkim co robi, szuka nowego spojrzenia, innych perspektyw i możliwości. Aranżacja wnętrz stanowi połączenie dwóch stylów: secesji i art deco, który królował w architekturze wnętrz w dwudziestoleciu międzywojennym, a więc wtedy, gdy budynek przeżywał okres swojej świetności jako jeden z najważniejszych salonów towarzyskich w Zakopanem. Wnętrza hotelu łączą elegancję z kreatywnością i odważną wizją projektantów. Komfort i zadowolenie Gości hotelu  stawia na pierwszym miejscu. W Nosalowym Parku jakość jest wypadkową doświadczeń i odważnej wizji wypoczynku, to powrót do najlepszych tradycji zakopiańskiego hotelarstwa. Apartamenty z prywatnym wyjściem na zielony taras, dedykowany, profesjonalny personel, stanowisko Concierge i Guest Relation, sprawiają , że Nosalowy Park to miejsce, gdzie przenikają się gościnność, wiedza i design by zadbać o wypoczynek Gości.

materiał promocyjny partneramateriał promocyjny partnera 

ZATRZYMAJ SIĘ. ZNAJDŹ CZAS TYLKO DLA SIEBIE, NA RELAKS INSPIROWANY NATURĄ W NABE SPA.

Filozofia marki NABE SPA oparta jest o kompleksowe podejście do pielęgnacji  i relaksu inspirowane naturą. NABE SPA to miejsce, w którym można na chwilę się zatrzymać, pobyć ze sobą, odpocząć, zrelaksować się. Pierwsze, holistyczne NABE SPA, stworzone z inspiracji tatrzańską przyrodą w hotelu Nosalowy Dwór Resort & Spa stało się odkryciem i otrzymało nagrodę podczas uroczystej Gali Prestige SPA Awards w kategorii „Objawienie Roku Spa 2019” oraz nagrodę w konkursie Gala Beauty Stars.

materiał promocyjny partneramateriał promocyjny partnera 

Kontynuacja misji NABE stanie się SPA w pięciogwiazdkowym hotelu Nosalowy Park.

W Nosalowy Park Hotel & Spa NABE SPA mieścić się będzie w pięknych wnętrzach zabytkowej części hotelu – Villi Marilor. Na Gości czekać będzie gabinet „VIP Suite” idealny dla par oraz 7 elegancko urządzonych i przestrzennych gabinetów typu „Spa suite”. Każdy gabinet posiada własną strefę relaksu. Atutem NABE będą sesje relaksacji z elementami medytacji oraz zabiegi na łóżku wodnym „Soft Pack". NABE SPA w Nosalowy Park będzie oferowało zabiegi na bazie cenionych kosmetyków z najwyższej półki. Jako nowość pojawią się kosmetyki sygnowane marką NABE SPA oparte o naturalne składniki, które pozwolą na kontynuację efektu zabiegów podczas domowej pielęgnacji.

materiał promocyjny partneramateriał promocyjny partnera 

Bo NABE SPA to miejsce stworzone po to, aby się Cię rozpieszczać…

HEART BY AMARO

Powstająca w Villi Marillor, zabytkowej części hotelu Nosalowy Park Hotel & Spa,  restauracja Heart by Amaro, to drugi autorski projekt Wojciecha Modesta Amaro, będący spełnieniem jego marzeń o podroży do natury, polskiej gościnności i odkrywaniu smaków wypływających prosto z serca. Koncepcja restauracji nawiązywać będzie do tradycji w nowoczesnym wydaniu i będzie unikatowym projektem na polskiej scenie kulinarnej. Miejsce jest przede wszystkim otwartym domem, do którego mistrz kuchni zaprasza każdego, kto chce poznać jego osobiste, wybrane przez lata poszukiwań przepisy na definicję „pyszności”. Nie zabraknie w niej również inspiracji z miejsc, które wywarły największy wpływ na kształtowanie się autorskiej kuchni Wojciecha Modesta Amaro. Jak sam twierdzi:

Tak gotuję dla rodziny i przyjaciół odwiedzających mój dom.

materiał promocyjny partneramateriał promocyjny partnera 

Heart by Amaro to pulsujące serce wyjątkowej, współczesnej gastronomii zanurzone w naturze Podhala. To kuchnia stworzona z miłości do ludzi, szacunku do produktu i pasji w odkrywaniu regionalnego bogactwa Tatr.

ODKRYJ NIEZNANE. ZRÓB KROK DALEJ W ZAKOPANE….

Wyjątkowy przewodnik pt: „Zakopane. Alternatywny przewodnik”, napisana przez rodowitą góralkę Beatę Sabałę Zielińską pokazuje Zakopane jako miejsce jeszcze do końca „nieodkryte” ze swoim nieskończonym potencjałem. Autorka, publicystka i dziennikarka radiowa, przez lata związana z Radiem ZET, ponad dekadę opowiadała na antenie rozgłośni o problemach i ciekawostkach z Podhala i okolic, nadając swoim relacjom niepowtarzalny, zadziorny charakter.

Alternatywne Zakopane z przewodnika urzeka autentycznością; to opowieść o mieszkańcach, którzy naprawdę mówią gwarą i noszą tradycyjne stroje do Kościoła, o miejscach szczególnie bliskich ich sercu, prezentach które warto przywieźć z Zakopanego i historii nieodzownie związanej z okresami świetności, kiedy miasto stało się wizytówką stolicy Tatr. Odkrywa przed nami znane tylko zakopiańczykom „smaczne” miejsca z dala od Krupówek i odpowiada na nurtujące pytanie: dlaczego w górach pijemy z jednego kieliszka. Przewodnik opisuje wykreowane w sztuce i literaturze, modne i kolorowe  Zakopane, które oferuje tak wiele atrakcji, że może z powodzeniem służyć za cel podróży przez cały rok.

„Zakopane. Alternatywny przewodnik” zainspiruje czytelnika do zejścia z utartego szlaku i spojrzenia na Zakopane oczami jego mieszkańców,  z nieznanej dotąd perspektywy.

materiał promocyjny partneramateriał promocyjny partnera 

WESELE W STYLU GLAMOUR.

Lokalizacja jest kluczem do naprawdę wyjątkowego ślubu. Nosalowy Park Hotel & Spa to najbardziej elegancki adres w Zakopanem na ślub marzeń. To, co wszyscy naprawdę zapamiętają, to szczególne miejsce uroczystości. Villa Marilor tworzy wymarzone tło dla kameralnych przyjęć przy okrągłych stołach do 60 osób. Oszałamiające wesela i eleganckie przyjęcia w stylu glamour znajdą w stylowych wnętrzach Villi Marillor godną oprawę. Na Młodą Parę czeka specjalnie zaaranżowany apartament, a weselnych Gości zachwyci design i komfort pokoi i apartamentów. Dodatkowo do dyspozycji Gości podczas pobytu jest stanowisko Guest Relation i Concierge z całą ofertą możliwości. Nad perfekcyjnym przygotowaniem uroczystości czuwa dedykowany zespół profesjonalistów i dedykowany konsultant ślubny, który zadba o każdy szczegół uroczystości począwszy od miejsca zaślubin. W Nosalowy Park Hotel & Spa wesele zyska ponadczasowy blask.

materiał promocyjny partneramateriał promocyjny partnera 

Nosalowy Park Hotel & Spa Zakopane