Szczególnie, że nie wymaga wielogodzinnych przygotowań w kuchni, a od apetycznego kęsa dzieli nas zaledwie kilka sekund, potrzebnych do otwarcia słoiczka.

Wyrazisty, pożywny i aromatyczny smalec należy do czołówki uwielbianych w Polsce specjałów, bez których tradycyjna polska kuchnia nie byłaby taka sama. Taki właśnie jest również Smalec Szlachetny Profi, który pod względem walorów smakowych nie ustępuje temu domowej roboty. Szczególnie, że dostępny jest w trzech różnych wariantach, dzięki czemu możemy wybrać ten, którego receptura najlepiej odwzorowuje znane z rodzinnej kuchni smaki.

Smalec Szlachetny z cebulką prażoną

Idealna propozycja dla miłośników klasycznej odsłony tradycyjnej, polskie kuchni.

Materiały prasoweMateriały prasowe Profi

Smalec Szlachetny z mięsem

Recepturę dopełnił dodatek mięsa z łopatki wieprzowej, dzięki czemu rozsmakują się w nim prawdziwi wielbiciele mięsnych specjałów.

Materiały prasoweMateriały prasowe Profi

Smalec Szlachetny z mięsem, jabłkiem i cebulką

Kwintesencja sztuki przyrządzania smalcu. Poza prażoną cebulką i mielonym mięsem z łopatki wieprzowej, jego recepturę wzbogacono o kawałki jabłka oraz wędzoną słoninę.

Materiały prasoweMateriały prasowe ProfiKażda z trzech odsłon Smalcu Szlachetnego dopełniona została kompozycją tradycyjnych przypraw. Wystarczy szczypta soli, plasterek pomidora lub ogórek kiszony, by dzięki cienkiej warstwie polskiego specjału zamienić kromkę chleba w smaczną kanapkę.

Smalec Szlachetny Profi to również gwarancja prostego i czystego składu. Dzięki temu nie różni się on smakiem, ani recepturą od smalcu, który samodzielnie przygotowalibyśmy w domu, kiedy szczególną uwagę zwracamy na jakość składników. Jego skład wolny jest bowiem od konserwantów, barwników i aromatów, a  wśród składników znajdziemy jedynie takie, które na co dzień wykorzystujemy w domowej kuchni. Ponadto dwie wersje smakowe – z mięsem oraz z mięsem, jabłkiem i cebulką – są bezglutenowe, oferując pełnię smaku bez wyrzeczeń także osobom przestrzegającym diety.

Specjał ten doskonale wpisze się również w leni jadłospis. Smalec Szlachetny to wprost wyśmienita przekąska towarzysząca przyrządzaniu i oczekiwaniu na danie główne, zarówno na spotkaniu w gronie znajomych, jak i w czasie rodzinnego posiłku.

 Więcej informacji o gamie produktowej Profi na www.profi.pl.