Dzięki zamianie makaronu na ryż stanowi pyszną, ale także bezglutenową wersję rosołu. Jego podstawą jest wywar warzywno-mięsny z marchwi, selera, cebuli i kurczaka. Kawałki delikatnego mięsa i warzyw oraz umiejętnie dobrane przyprawy sprawiają, że smakuje, jak domowa zupa. Rosołek z kurczakiem i ryżem to jedna z aż 17 zainspirowanych polską tradycją kulinarną zup gotowych Profi, wśród których każdy znajdzie swoją ulubioną.

Materiały prasoweMateriały prasowe ProfiPojemność: 450 g

***

PROFI Sp. z o.o. (dawniej Wielkopolska Wytwórnia Żywności Profi), powstała w 1993 i obecnie zajmuje czołową pozycję wśród producentów żywności na polskim rynku. Firma jest również liderem w branży pasztetów z drobiem, posiadając ponad 50% udziału w rynku oraz liderem kategorii zup z półki z udziałem wartościowym w rynku przekraczającym 40%.

Dziś w portfolio produktowym firmy Profi, obok szerokiej gamy zup i pasztetów, znajdują się również takie kategorie, jak chłodzone zupy i dania gotowe, smalce oraz konserwy mięsne. Wszystkie produkty powstają w oparciu o tradycyjne receptury, z użyciem najwyższej jakości mięs i warzyw oraz przypraw. Bezpieczeństwo produktów zapewnia wykorzystanie nowoczesnej technologii produkcyjnej i spełnienie norm ISO 9001:2015, IFS Food oraz BRC Global Standard for Food Safety.