Pokazały to zaproszone do współpracy utalentowane polskie ilustratorki, dla których marka i jej produkty stały się natchnieniem do stworzenia wyjątkowych prac graficznych. Różnorodność dostępnych na rynku owocowych smaków jogurtów Fantasia, okazała się być doskonałym pomysłem, by kolorami wyrażać swoje ulubione chwile.

Materiały prasowe DanoneMateriały prasowe Danone (Fantasia brzoskwiniowa)

Wielobarwna inspiracja

Czy ulubiony smak jogurtu Fantasia może stać się Naszym natchnieniem, do stworzenia naprawdę wyjątkowych i wielkich rzeczy? Oczywiście! Z reguły to co jest bodźcem do działania dla każdej z Nas może objawiać się w inny sposób. Może dla Ciebie weną stanie się owocowy smak i jego barwa?

Brzoskwinia – ciepły, żółto-pomarańczowy odcień kojarzący się ze słońcem, truskawka – kolor silnych i odważnych kobiet, jagoda - obłoki zachodzącego nieba, wiśnia – piękny i intensywny odcień koloru włosów, jeżyna – odważny kolor szminki.  Każdy owocowy smak jogurtów Fantasia może być Twoją własną interpretacją, jeśli tylko poruszysz wyobraźnię, by dostrzec magię kolorów w codziennym życiu.

Materiały prasowe DanoneMateriały prasowe Danone (Fantasia jagodowa)

Trzy różne kobiety i trzy wyjątkowe prace

Marka Fantasia stworzona jest dla kobiet i z myślą o kobietach. Wszystkie miłośniczki dobrego smaku i wyjątkowych momentów, doceniają chwile spędzone sam na sam z ulubionym jogurtem. W dotychczasowych działaniach, marka Fantasia angażowała w swoje projekty wyjątkowe kobiety, które w odważny sposób podążają przez świat.

Fantasia jagodowaFantasia jagodowa Atogrzywa

Przy najnowszej kampanii  „Chwile w kolorach Fantasia” nie mogło być inaczej, dlatego też Fantasia zaprosiła do współpracy niezwykłe kobiety, które są najlepszym dowodem na to, że inspiracją do tworzenia sztuki może być wszystko, również ulubiony owocowy jogurt. O kim mowa? Anna Rudak, Iza Dudzik aka Dewizka i Magdalena Chołaścińska aka Atogrzywa, to utalentowane polskie ilustratorki, które stworzyły specjalnie dla marki Fantasia, unikalne grafiki inspirowane kolorami owoców i swoich ulubionych smaków jogurtów Fantasia.

Materiały prasowe DanoneMateriały prasowe Danone (Fantasia wiśniowa)

Każda z artystek prezentuje swój własny, oryginalny styl, dzięki czemu powstałe ilustracje charakteryzują się różnorodnością, co czyni je unikalnymi, jedynymi w swym rodzaju.  Podejmując współpracę z trzema różnymi artystkami, Fantasia nie tylko stała się inspiracją do stworzenia ich prac, ale przede wszystkim udowodniła, że każda kobieta jest w stanie stworzyć doprawdy wyjątkowe rzeczy, jeśli tylko pobudzi swoją wyobraźnie i pozwoli jej podjąć kreatywne działanie.

Fantasia wiśniowaFantasia wiśniowa Ania Rudak

Owocowe nowości od Fantasia

Współpraca z polskimi ilustratorkami i kampania „Chwila w kolorach Fantasia”  to także doskonały moment, by będąc w owocowo-kolorowym nastroju, zaprezentować swoje owocowe nowości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich   konsumentów, i poszukując przy tym coraz to nowszych smakowych rozwiązań, marka Fantasia postanowiła wprowadzić dwa nowe smaki - malina i mandarynka.

Fantasia postanowiła wprowadzić dwa nowe smaki - malina i mandarynka. Rozszerzając jogurtowe portfolio, Fantasia daje możliwość konsumentom spróbowania ciekawych ale jednocześnie dobrze znanych wszystkim połączeń, a ich wyjątkowy smak sprawia, że jogurtowe nowości od Fantasia mają szanse podbić serca tych, którzy choć raz ich spróbują. Nowe smaki Fantasia dostępne są na sklepowych półkach od połowy maja.