„Dziesięć lat temu firma Dyson dokonała przełomu w kategorii urządzeń przeznaczonych do sprzątania domu wprowadzając nasz format bezprzewodowy i sprawiając, że sprzątanie stało się łatwiejsze i bardziej efektywne dla milionów właścicieli naszych urządzeń. Wprowadzenie odkurzacza bezprzewodowego Dyson V11™ jeszcze bardziej zrewolucjonizowało tę kategorię, przedstawiając technologię DLS, która sprawiła, że po raz pierwszy odkurzacz pracuje w sposób inteligentny. Ale nasi inżynierowie nigdy nie spoczywają na laurach”, powiedział John Churchill, Dyrektor kategorii odkurzaczy w Dyson.

 „Dzięki odkurzaczom Dyson V11 Absolute Extra Pro™, ich właściciele mogą teraz korzystać z mocy, inteligentnego działania i wszechstronności naszej zastrzeżonej technologii odkurzania nawet do dwóch godzin. Teraz możliwe jest czyszczenie o wysokiej mocy przez dłuższy czas”, dodał.

Dwa akumulatory click-in przedłużają czas pracy urządzenia do 120 minut z gwarancją czyszczenia bez utraty mocy ssania. Trzy mikroprocesory wbudowane w bezprzewodowy odkurzacz Dyson V11 Absolute Extra Pro™ monitorują wydajność urządzenia do 8.000 razy na sekundę. Mikroprocesory znajdują się w systemie Dynamic Load Sensor (DLS) wewnątrz elektroszczotki High Torque, w silniku Dyson Hyperdymium, a także w akumulatorze. Te udoskonalenia pozwalają na automatyczne dostosowanie mocy ssania do rodzaju sprzątanej powierzchni i umożliwiają sprawdzanie pozostałego czasu pracy odkurzacza.

Materiały prasoweMateriały prasowe Dyson

Najważniejsze cechy odkurzacza uwzględniają:

Wymienne akumulatory zapewniające 120 minut pracy urządzenia bez utraty mocy ssania

Najsilniejszy akumulator Dyson jest wyposażony w 7 większych ogniw o wysokiej wydajności z niklowo-kobaltowo-aluminiowymi katodami, które pozwalają na zwiększenie mocy ssania. Odkurzacz bezprzewodowy Dyson V11 Absolute Extra Pro™; jest teraz dostępny z dwoma akumulatorami click-in, które przedłużają czas pracy urządzenia do 120 minut z gwarancją czyszczenia bez utraty mocy ssania.

Najsilniejszy silnik cyfrowy Dyson                       

W odkurzaczu zamontowano silnik Dyson Hyperdymium wirujący z prędkością 125.000 obr./min. Silnik ma potrójny dyfuzor, aby optymalizować balans pomiędzy mocą ssania i wydajnością odkurzacza, przy jednoczesnym zmniejszeniu drgań i poziomu hałasu. Zwiększona wydajność silnika pozwala zwiększyć moc ssania o 20% w porównaniu z poprzednim modelem silnika.

Zaawansowane filtrowanie

Kurz i alergeny mogą wpływać na stan zdrowia. W pełni szczelny system filtracji odkurzacza wychwytuje 99,97% cząsteczek o wielkości nawet 0,3 mikrona, dzięki czemu wydmuchiwane powietrze jest czystsze. 14 cyklonów generuje siłę o wartości ponad 79.000 g, która pozwala zasysać do zbiornika mikroskopijne cząsteczki – takie, jak pyłki, bakterie i roztocza kurzu.

Elektroszczotka High Torque z systemem Dynamic Load Sensor (DLS)

Wyjątkowy system DLS elektroszczotki High Torque w inteligentny sposób wykrywa opór wałka szczotki i automatycznie przesyła informacje do mikroprocesorów znajdujących się w silniku i akumulatorze, aby umożliwić zmianę mocy ssania pomiędzy dywanami i podłogami twardymi. Dzięki temu można dokładnie czyścić dywany i zwiększyć czas pracy odkurzacza w przypadku podłóg twardych.

Elektroszczotka High Torque jest pokryta sztywnymi włóknami nylonowym, które dokładnie czyszczą głębokie zabrudzenia dywanów. Wyposażona jest także w antystatyczne włókna węglowe, które skutecznie usuwają drobny pył z twardych podłóg i szczelin. Wbudowany silnik cyfrowy obraca wałek szczotki do 60 razy na sekundę.

Ekran LCD w inteligentny sposób wyświetla informacje w czasie rzeczywistym

Wbudowany ekran wyświetla bieżący stan odkurzacza, w tym wybrany tryb mocy i pozostały czas pracy, co zapewnia większą kontrolę sprzątania.

Na ekranie wyświetlane są również przypomnienia o czyszczeniu filtrów, aby utrzymać optymalną wydajność odkurzacza, a także informacje o zatkaniu filtrów i sposobie ich odblokowania. Dzięki magnesom czujników umieszczonych w systemie filtrów odkurzacz może wyświetlać informacje o niepoprawnym podłączeniu filtrów. 

Cena odkurzacza to 3599 zł. Dyson V11 Absolute Extra Pro™ dostępny jest w wersji niebieskiej i złotej. Można go kupić na stronie internetowej www.dyson.pl.

Materiały prasoweMateriały prasowe Dyson