Wybierając miód pamiętaj, że jedynie ten naturalny, z prawdziwej pasieki zachowuje swoje walory smakowe i zdrowotne. Miody z Pasiek Rodziny Sadowskich to porcja 100% naturalnej słodyczy o pysznym smaku. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie - bogaty wybór naturalnych miodów tradycyjnych, takich jak: miód lipowy, gryczany, faceliowy czy akacjowy, które zachwycają klasyczną słodyczą i aromatem oraz zaskakujących miodów smakowych. To nadal prawdziwe miody, wzbogacone jedynie naturalnymi dodatkami. Owoce liofilizowane, przyprawy, naturalne domieszki tworzą niezwykłe połączenie smaków, a także zwiększają terapeutyczne właściwości miodu. 

Materiały prasoweMateriały prasowe Pasieki Rodziny Sadowskich

Miód z maliną, miód z kakao, miód z porzeczką i miód z cynamonem to miody z dodatkami na słodko – najlepszy wybór dla tych, którzy celują w zdrowe słodycze. Miód z imbirem i czosnkiem, miód z kurkumą i pieprzem cayenne czy miód z miętą to propozycje, które docenią wszyscy fani zdrowej kuchni, a także znawcy wytrawnych rozwiązań i poszukiwacze kulinarnych eksperymentów.

Materiały prasoweMateriały prasowe Pasieki Rodziny Sadowskich

Zestaw dla Mamy – zamów bez wychodzenia z domu 

Materiały prasoweMateriały prasowe Pasieki Rodziny Sadowskich

Na pewno wiesz, jakie smaki lubi Twoja Mama. Skomponuj specjalnie dla Niej zestaw miodów, który nie tylko trafi w jej gust, ale być może także ją zaskoczy. Możesz łączyć w jednym zestawie miody tradycyjne z miodami smakowymi lub wybrać tylko miody smakowe. Zapakowane w stylowy kartonik ze spersonalizowaną zawieszką, z łyżeczką i nabierakiem będą doskonałym prezentem na Dzień Matki.  Zestawy zamówisz bez wychodzenia z domu w naszym sklepie internetowym, a my dostarczymy je pod wskazany przez Ciebie adres.

#chrońmypszczoły

W Pasiekach Rodziny Sadowskich każdego dnia dbamy o 50 milionów pszczół i zachęcamy do tego każdego, dla kogo ekologia i dbałość o środowisko to sposób na życie. Unikamy ingerencji w środowisko i dlatego nie używamy chemii i antybiotyków. Dzięki temu nie szkodzimy ani owadom ani otoczeniu. Własne 3 hektary gospodarstwa obsadzamy miododajnymi roślinami, przez co wspieramy ekosystem i stwarzamy pszczołom przyjazne warunki do życia. 

Kupując miód z Pasiek Rodziny Sadowskich masz nie tylko pewność jego jakości i pochodzenia, ale także wspierasz znaczną część polskiej populacji pszczoły miodnej.  Każdego roku do końca czerwca do naszych zamówień dołączamy paczuszkę z nasionami roślin miododajnych takich jak: facelia, czarnuszka, koniczyna biała, nostrzyk, chaber i ogórecznik. Wystarczy je wysiać w okresie od marca do czerwca, aby w ogrodzie, na trawniku lub w doniczce stworzyć mini łąkę, z której korzystać będą pszczoły i inne zapylacze. 

Materiały prasoweMateriały prasowe Pasieki Rodziny Sadowskich

W Pasiekach Rodziny Sadowskich nie rozpowszechniamy plastiku, który szkodziłby tak środowisku, jak i naszym produktom. Miody sprzedajemy wyłącznie w szklanych słoikach, które można komponować w zestawy w kartonikach, lnianych woreczkach lub drewnianych walizeczkach. Zamówione w naszym sklepie internetowym przesyłki dostarczamy zapakowane wyłącznie w tekturę, która świetnie zabezpiecza wysyłkę, bez konieczności korzystania z kilometrów folii bąbelkowej.

Szukasz najwyższej jakości, pysznego miodu z prawdziwej Pasieki?

Zrób zakupy na stronie www.pasiekisadowskich.pl

Materiały prasoweMateriały prasowe Pasieki Rodziny Sadowskich