Właściciele salonów oraz fryzjerzy – profesjonaliści, którzy w tym trudnym czasie szukają wsparcia biznesowego, będą tam mogli znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania natury prawnej czy księgowej. Przede wszystkim jednak będzie to miejsce gdzie wraz z innymi fryzjerami będą mogli oderwać się od trosk dnia codziennego korzystając z udostępnionych treści edukacyjnych i inspiracyjnych.

Grupa na platformie społecznościowej Facebook pod nazwą „L’Oréal Wspiera Fryzjera” została uruchomiona 26 marca 2020 r., gromadząc fryzjerów z całej Polski. Na profilu można znaleźć:

  • najświeższe porady ekspertów z zakresu prawa, księgowości oraz finansów, które pomogą salonom w podejmowaniu codziennych decyzji biznesowych;
  • porady i doświadczenia biznesowe, które ułatwią powrót do salonu po zakończeniu okresu epidemii;
  • informacje o szkoleniach online prowadzonych przez każdą z marek;
  • pozytywną energię i  EDUKACJĘ LIVE !!!!

.. materiał prasowy L'Oréal

Jak podkreśla Agata Patkowska, Dyretor Generalna Działu Produktów Profesjonalnych: „Chcemy aby fryzjerzy wiedzieli, że jesteśmy z NIMI i ich wspieramy!!! Naszym celem jest integracja wszystkich stylistów, bo wiemy, że fryzjerzy to niezwykła wspólnota, która potrafi jednoczyć się jak nikt inny. Wierzmy, że dzięki tej grupie będą oni mieli dostęp do najświeższych, prawdziwych informacji związanych z branżą, dostęp do edukacji na najwyższym poziomie oraz kontakt z innymi profesjonalistami, aby w tym trudnym czasie być RAZEM”.

L’Oréal zaprasza wszystkich fryzjerów do dołączenia do grupy.

https://bit.ly/LOrealWspieraFryzjera

BĄDŹMY RAZEM