W tym szczytnym celu W.KRUK przekaże 20% wartości sprzedaży netto jubileuszowej kolekcji Blask na pomoc pielęgniarkom i położnym środowiskowym, które opiekują się najbardziej narażoną na zachorowania na koronawirusa COVID-19 grupą seniorów oraz osób przewlekłe chorych, w ich domach.

W.KRUK kolczykiW.KRUK kolczyki materiały prasowe W.Kruk

Objęta akcją społeczną #Blask z pomagania kolekcja Blask zawiera srebrną i złotą biżuterię w bardzo różnych poziomach cenowych. Dzięki temu, wybierając jeden produkt z kolekcji Blask można jednorazowo przekazać od 16 zł do aż 4862 zł na szczytny cel wsparcia pielęgniarek w czasie epidemii koronawirusa COVID-19. Zebrane przez W.KRUK środki przekazane zostaną Naczelnej Izbie Pielęgniarek i Położnych. Aby przyspieszyć przekazanie zebranych środków, czas na decyzje o zwrocie produktów z w/w kolekcji wynosi 14 dni.

Naszyjnik W.KrukNaszyjnik W.Kruk materiały prasowe W.Kruk

W.KRUK jest najstarszą marką jubilerską w Polsce. W jubileuszowym roku 180-lecia celebruje kobiecość. Marka wierzy, że blask kobiety pochodzi z jej osobowości, życiowego doświadczenia oraz tych, którymi się otacza. Z natchnienia, z serca, ze Zwycięstwa, z piękna oraz z pasji. Dla każdej kobiety z czegoś innego. Dziś to przekonanie nabiera szczególnego znaczenia. W.KRUK zachęca swoich klientów, aby wspólnie wsparli kobiety, które łączy blask z pomagania. Pielęgniarki, których praca zarówno na co dzień, jak i w szczególnie trudnych warunkach epidemii, zasługuje na największe uznanie.

Biżuteria z kolekcji Blask dostępna jest na wkruk.pl/blask