Be Powerful  

Poczuj siłę płynącą z bardzo kobiecego odcienia niebieskości. To kolor, który przełamaliśmy odrobiną szarej barwy, aby był wyjątkowy i niepowtarzalny. Niech moc tej niebieskiej, pastelowej barwy stanie się Twoją siłą! 

Cena: 34 zł  

Be Iconic 

Pokaż, że jesteś ikoną stylu - wykorzystaj do stworzenia swojego nowego manicure hybrydowego pastelowy odcień zieleni, który zawiera w sobie nieco błękitnego zabarwienia. To niepowtarzalna, stonowana barwa – nałóż ją na swoje paznokcie, a wpiszesz się w obecnie panujące trendy. Bądź gwiazdą, bądź ikoną tegorocznej zimy! 

Cena: 34 zł  

Be Freaky 

Pokaż, że potrafisz być beztroska oraz pełna pozytywnej energii - zmaluj manicure z wykorzystaniem nasyconego, niebieskiego odcienia, który podkreśli Twoją nieustraszoną naturę, a przy tym nada Ci nieco delikatności i dziewczęcego uroku.  

Cena: 34 zł  

Be Visionary 

Jeśli lubisz być elegancka, postaw na klasykę w nieoczywistym wydaniu. Kolor Be Visionary to rozbielony błękit z nutą szarości, który skradnie Twoje serce swoją intrygującą barwą. Bądź taka sama jak on – szykowna, stylowa i pełna wdzięku.  

Cena: 34 zł  

Be Awesome 

Be Awesome to kolor, który swoim rozbielonym, szarym odcieniem odkryje przed Tobą nowy świat – pełen wielu wrażeń i niesamowitych możliwości. Bądź stonowana, pełna wdzięku i elegancji – bądź po prostu niesamowita. 

Cena: 34 zł  

Be Fearless 

Jesteś bezkompromisowa, nieustraszona i wiesz, czego chcesz? Postaw na ciemny, stalowy odcień szarości, który to podkreśli! Be Fearless jest synonimem klasy oraz elegancji. Niech Twoja stylizacja hybrydowa pokaże światu, jaka siła w Tobie drzemie! 

Cena: 34 zł  

Be Authentic 

Nie musisz nikogo udawać, bądź autentyczna! Jesteś delikatna i kobieca? Odcień Be Authentic będzie właśnie dla Ciebie! Możesz nałożyć go na oficjalne spotkanie lub zimowy wyjazd – sprawdzi się na każdą okazję. To rozbielony, ciepły beż, który otuli Twoje paznokcie spokojem i piękną barwą.  

Cena: 34 zł  

Be You 

Postaw na najbardziej intensywny odcień z całej kolekcji Crystal Spirit - nasycony, chłodny róż, który idealnie podkreśli Twoją kobiecą naturę. Wpisz się w obecnie panujące trendy aplikując tę intrygującą, różową barwę. Rozpocznij nowy rok z odświeżoną energią i po prostu bądź sobą!  

Cena: 34 zł