Podobnie jak my czuje się wtedy nasza cera. Traktowana przez niskie temperatury, a w sezonie grzewczym przez suche powietrze może wykazywać swoje zmęczenie w postaci niedoskonałości. Zmień to! Tej jesieni podaruj sobie gładką i matową skórę, przygotowaną na cały rok zachwycania swoim pięknem!

#OCZYSZCZAJ

Oczyszczanie to podstawa gładkiej pielęgnacji, wiedzą to wszyscy, ale czy adekwatnie do wiedzy wykonują je poprawnie i regularnie? Jeśli nie, czas to zmienić. Oczyszczanie twarzy za pomocą dłoni nigdy nie będzie tak skuteczne, jak za pomocą szczoteczki LUNA mini 3, która usuwa 99,5% wszystkich zanieczyszczeń. W połączeniu z sonicznymi pulsacjami, silikonowe włoski odblokowują pory, a przy regularnym stosowaniu – zmniejszają ich widoczność. Skóra staje się delikatna i gładka w dotyku.

LUNA mini 3LUNA mini 3 materiały prasowe

#NAWILŻAJ

W szczególności wieczorem, kiedy skóra odpoczywa i chłonie dużo składników aktywnych. Maska H2Overdose to kąpiel dla skóry z kwasem hialuronowym z natychmiastową dawką nawilżenia. Zapewnia długotrwały efekt hydratacji, który łagodzi efekt podrażnienia. Zapobiega utracie wody, dzięki działaniu Ceramidów 3, które zatrzymują wodę w naskórku. Skóra jest idealnie nawilżona, miękka i jedwabiście gładka. FOREO UFO rozprowadza esencję maski na całej twarzy, podczas gdy różnorodne funkcje pozwalają na dogłębne wnikanie składników aktywnych w głębokie warstwy skóry dla osiągnięcia ponadprzeciętnego efektu.

Lampa na trądzik ESPADALampa na trądzik ESPADA materiały prasowe

#CELUJ W PUNKT

Gdy bakterie, nadmiar sebum i zrogowaciały naskórek blokują ujścia gruczołów, pojawia się stan zapalny, a następnie kłopotliwy i nieestetyczny pryszcz. Przykrywanie go kolejnymi warstwami podkładu nie jest najlepszym pomysłem, a wyciskanie może tylko pogorszyć stan skóry. W takiej sytuacji lampa na trądzik ESPADA pomoże wyeliminować pryszcz już w początkowej fazie powstawania i powstrzymać namnażanie się bakterii. Jak działa? Oczyść twarz, namierz pryszcza i wyeliminuj go! Cera idealna – na wyciągnięcie ręki <3

FOREO to szwedzka marka rozwijająca się w dziedzinie hi-tech beauty, oferująca nowy standard rozwiązań w zakresie pielęgnacji oraz well-being. Lider technologicznych rozwiązań znany jest m.in. z wielokrotnie nagradzanych szczoteczek do oczyszczania twarzy z linii LUNA, zupełnie nowego sposobu aplikacji koreańskich masek dzięki urządzeniu UFO, aż po soniczne szczoteczki do zębów ISSA. FOREO Sweden ma odważne i niekonwencjonalne podejście - marka co roku wprowadza produkty o najwyższym, technologicznym standardzie, równocześnie zapewniając, że najlepsze rozwiązania nie są zarezerwowane jedynie dla wybranych. FOREO afirmuje pewność siebie - gdy czujesz się dobrze, wyglądasz równie dobrze - misja zakończona!

FOREO LUNA mini 3 dostępna w perfumeriach Sephora, w Sephora online oraz na www.foreo.com; Cena: 649 zł.

FOREO UFO dostępne w perfumeriach Douglas, w Douglas.pl, Sephora online, MINTI Shop online oraz na www.foreo.com; Cena: 1199 zł, Maska H2Overdose – 85 zł/6 szt.

FOREO Espada dostępna Sephora online oraz na www.foreo.com; Cena: 649 zł