ATLEISURE (Kobieta fit ma wolne!)

Nazwa to zabawa słowami „athletic” (wysportowana) i leisure (czas wolny). Dla tego trendu charakterystyczne jest łączenie stylu caualowego i eleganckiego oraz elementów sportowych. W torebkach z tej podkolekcji znajdziemy napisy, pasy z sentencjami, optyczne wzory i zestawy z użyciem odcieni tych samych kolorów (tone-to tone). Dominujące barwy to mleczna biel, żółty, czarny, nowa czerwień i królewski niebieski - imperial blue. Wśród tkanin płótno, drukowana eco skóra z plastikowym elementami: kółkami na klucze, paskami na ramię i zapięciami. Pojawiają się też puchowe torebki w jodełkę, które łączą wielką modę ze sportem.

BLACK&WHITE (Czarne wygrywa. Białe też)

B&W to ponadczasowe połączenie, od zawsze synonim klasy. Ożywiamy je nowoczesnymi i kwiatowymi elementami, wzorem w pepitkę oraz marmurkowymi efektami. Motywy te spodobają się eleganckiej, romantycznej kobiecie, która umiejętnie zestawia kwiatowe i geometryczne wzory. Dominujące kolory to mleczna biel, czarny oraz grafitowy. A główne materiały: wełna, krótkowłose eco futra i melanżowe tkaniny. W akcesoriach niewielkie ćwieki zostały połączone z teksturą safiano, co sprawia, że są cenne w dotyku i wyrafinowane w wyglądzie. Do tego wzory: szkocka krata, sól z pieprzem i „kurza stopka” dają wrażenie otulającego ciepła. Innym nowym elementem jest naramienny pasek w stylu szalika z węzełkami, dzięki którym może zostać skrócony. Torebka ma wtedy uchwyt do ręki w stylu bon-tone.

O bagO bag fot. materiały prasowe

FLORAL MILITARY (Barwy nieochronne)

Inspiracją dla tej podkolekcji stały się mroźne kraje północy. Kolorystyka została zaczerpnięta z barw, jakie przyjmuje szykująca się do zimy natura. Dominuje ice (chłodny, pudrowy niebieski), piękny granat oraz khaki przełamane pastelowymi motywami kwiatowymi. Znaki rozpoznawcze tej podkolekcji to mikrofibra, puchowe pikowane elementy z niewielkimi ćwiekami, aksamit, eco zamsz, eco skóra z efektem krokodyla. Torebki w tym stylu wyróżniają też dwustronne ażurowe opaski, naszywane aplikacje, klapy z zapięciami, naramienne paski w stylu szalika. Do tego nowość: O bag mini w jodełkę ze wstawkami z eco zamszu.