Kobiety, które chcą dbać o swoje zdrowie i regularnie przyjmować suplementy diety, muszą poświęcić na to dużo czasu i uwagi. Najpierw trzeba znaleźć odpowiednie składniki i produkty w aptece, następnie pamiętać o regularnym przyjmowaniu i zakupach. Wystarczy zapomnieć o kupnie nowego opakowania lub wyjechać na kilka dni, aby  zaburzyć systematyczność suplementacji. Twórczynie WIMIN postanowiły odwrócić tę sytuację i dostosowały suplementy diety do stylu życia kobiet, aby mogły dbać o zdrowie pozostając sobą.

Materiał promocyjnyMateriał promocyjny Wimin

Składniki WIMIN pakowane są w dzienne opakowania – jedna saszetka na jeden dzień. Każda z nich zawiera cztery kapsułki z wysokiej jakości składnikami odpowiadającymi ściśle na potrzeby kobiecego ciała. W przypadku wyjazdu wystarczy więc wrzucić kilka opakowań do torebki. Zestawy można kupić przez internet na smartfonie, a wygodna forma zakupów cyklicznych zapewnia, że suplementacja nie będzie przerywana – wystarczy zamówić raz, a WIMIN co miesiąc dostarczy wybrany zestaw  pod wskazany adres.

 

Na stronie allwimin.com kobiety mogą wybrać jeden z sześciu zestawów. W każdym z nich znajdują się trzy kapsułki zaspokajające podstawowe potrzeby - jedna na odporność (wit. C, D i czosnek), druga dbająca o wygląd skóry (cynk i przeciwutleniacze), trzecia dodaje energii i dba o dobry humor (magnez, B6, rhodiola). Czwartą kapsułkę do zestawu kobieta dobiera sama: Anty-PMS, Dobry Seks, Szybszy Metabolizm, Koncentracja, Ochrona Organizmu oraz Przed Ciążą.

Specjalnie dla czytelniczek Wysokich Obcasów mamy kod zniżkowy -20 zł
Zamawiając na stronie allwimin.com wpisz kod: WOWIMIN

Różnorodność, samoakceptacja, siostrzeństwo

W swoich działaniach zespół WIMIN zachęca kobiety do stawiania siebie na pierwszym miejscu.

- Troska o siebie jest jak maska tlenowa w samolocie - zakładasz ją najpierw sobie, aby móc pomagać innym - mówi Paulina Kitlas-Śliwińska, współtwórczyni marki WIMIN - Wierzymy, że zdrowie zaczyna się tam, gdzie miłość do własnego ciała. Chcemy łączyć dziewczyny, które myślą podobnie i wzajemnie się wspierają. Wszystko jedno czy golisz pachy, czy nie, czy malujesz się codziennie czy wcale. Różnorodność i wzajemna akceptacja to siła kobiet.

Klimat siostrzeństwa oddaje sesja zdjęciowa zrealizowana przez fotografkę Agatę Wrońską. Przy sesji zdjęciowej pracowały prawie same dziewczyny, bo o sprawach kobiet powinny mówić one same. Za makijaż i włosy odpowiadała Vika May, za stylizacje Paulina Sieniarska. Filmy z sesji realizowała Małgosia Suwała, a operatorką kamery była Beata Rakoczy.

Materiał promocyjnyMateriał promocyjny Wimin

- To stworzyło wspaniałą mieszankę, która zaowocowała nie tylko pięknymi filmami i zdjęciami, ale także fantastyczną atmosferą na planie - bez spinki, bez narzucania niczego. Dla nas istotne, by nie tylko mówić o różnorodności, samoakceptacji i siostrzeństwie, ale przede wszystkim wcielać te wartości w życie – mówi Paulina Kitlas-Śliwińska.