W oparach dymu i przy dźwiękach jazzowych standardów w wykonaniu Natalii Przybysz i jej zespołu, aktor Przemysław Bluszcz odczytał fragmenty słynnego kryminału "Żegnaj, laleczko" autorstwa Raymonda Chandlera. Wszystko za sprawą Storytel, które przygotowało dla fanów legendarnego detektywa Marlowe'a serię audiobooków z powieściami uznanymi za najlepsze kryminały wszech czasów! Spotkanie poprowadziła Magda Mołek.

Philip Marlowe to jeden z najbardziej znanych prywatnych detektywów. Dokładnie 80 lat temu świat usłyszał o nim po raz pierwszy za sprawą powieści „Głęboki sen” Raymonda Chandlera. Teraz Marlowe przemówił głosem Przemysława Bluszcza w aplikacji Storytel, która specjalnie dla fanów Chandlera przygotowała zupełnie nowe tłumaczenie powieści uznanych za najlepsze kryminały wszech czasów!

W oparach dymu i przy dźwiękach jazzowych standardów w wykonaniu Natalii Przybysz i jej zespołu, aktor Przemysław Bluszcz odczytał fragmenty słynnego kryminału 'Żegnaj, laleczko'W oparach dymu i przy dźwiękach jazzowych standardów w wykonaniu Natalii Przybysz i jej zespołu, aktor Przemysław Bluszcz odczytał fragmenty słynnego kryminału 'Żegnaj, laleczko' Moc&ArtGroup(c)

#Marlove

Storytel chce rozkochać fanów kryminałów w twórczości Chandlera nie tylko nowym tłumaczeniem, ale także niezwykłym głosem Przemysława Bluszcza, który został lektorem serii audiobooków z Philipem Marlowe’em w roli głównej. Od 23 maja w aplikacji Storytel można wysłuchać dwóch pierwszych kryminałów Raymonda Chandlera, a wkrótce na platformie pojawią się też kolejne tytuły z serii ośmiu powieści opisujących losy detektywa Marlowe’a. Więcej na www.miejscezbrodni.pl/chandler