Dzięki tej filozofii Kolekcja Platynowa na nowo definiuje pojęcie odmładzania.La Prairie często wzoruje się na dekalogu wartości rzemieślniczych, a Kolekcja Platynowa oferuje wspaniałe doświadczenie będące synonimem przyjemności z nutą pożądania — tak jak najbardziej dekadenckie kreacje luksusowego domu mody.

Doświadczenie Platinum Rare związane z odmładzaniem zaczyna się od najnowszej innowacji szwajcarskich laboratoriów La Prairie: Platinum Rare Cellular Life-Lotion.Nowy początek dla Twojej skóry oferuje niespotykany preparat zaczerpnięty ze źródła życia.Podobnie jak inne produkty z kolekcji,Platinum Rare Cellular Life-Lotion jest nasycony wiecznością czystej platyny. Rezultat wielu lat badań —czasu potrzebnego do stworzenia najwyższego poziomu artyzmu — stanowi niezbędny pierwszy krok
w codziennym rytuale pielęgnacji.

„JEDYNY METAL NA MIARĘ KRÓLÓW”

Ludwik XVI król Francji ogłosił, że platyna, z jej subtelnym połyskiem i wyrafinowanym kolorem, ma być jedynym metalem używanym w Wersalu do dekoracji stołów i wystrojów dworskich.Od tego czasu lśniąca i wyrafinowana platyna stała się symbolem najwyższego luksusu. Właśnie ta wyjątkowość— unikalność — uczyniła z niej symbol wiodący na szczyt doskonałości. To najlepszy wybór,aby wyrazić smak, elegancję
i wdzięk.Naukowcy z laboratoriów La Prairie odkryli jednak, że jej piękno wykracza poza swój inspirujący wygląd— to także składnik aktywny pełen odmładzających peptydów. Platyna to serce każdego produktu w Kolekcji Platynowej, wyselekcjonowany jako surowy klejnot przekształcony rękami ekspertów rzemieślników w służbie piękna skóry.

Platinum Rare Cellular Life-Lotion to kompletna esencja o konsystencji lotionu, która pomaga wzmacniaćmłodość skóry, wspierając kluczowe procesy detoksykacji komórkowej: oczyszczanie,regenerację oraz optymalne przygotowanie do korzystania z kolejnych zabiegów odmładzających.

Starzenie się skóry charakteryzuje się kumulacją uszkodzeń i stopniowym spowolnieniem jej funkcji. Aby odwrócić ten proces należy naprawić istniejące uszkodzenia i zapobiegać kolejnym. Odmładzanie skóry zależy więc od optymalnych funkcji komórkowych, produkcji energii komórkowej i zdolności komórek do ochrony przed zewnętrznymi i wewnętrznymi szkodliwymi czynnikami.

Platinum Rare Cellular Life-Lotion działa właśnie na tych trzech poziomach:

? Ochrona: bogata przenikalność przeciwutleniaczy pomaga aktywować neutralizację i eliminację zewnętrznychczynników stresowych, w tym toksyn znajdujących się w zanieczyszczonym powietrzu, prowadzącychdo uszkodzenia skóry.

? Usuwa: wspiera zdolność komórek skóry do niszczenia i usuwania uszkodzonych białek. Aby skóra mogłautrzymać funkcje komórkowe, system proteasomu (naturalny system recyklingu w skórze) musi być w pełnifunkcjonalny.

? Energetyzuje: zdrowa populacja mitochondriów odpowiedzialna za wytwarzanie energii ma kluczowe

znaczenie dla właściwego funkcjonowania komórek. Z biegiem czasu stają się one mniej skuteczne.

Potężny ekstrakt roślinny pomaga usunąć uszkodzone mitochondria, które przyspieszają proces starzenia.

Platinum Rare Cellular Life-Lotion zawiera Peptyd Platyny, składający się z cząsteczek platyny związanych

z acetylotetapeptydem-17, dzięki czemu chronią peptyd przed niszczącymi enzymami zawartymi w skórze,umożliwiając tym samym doskonałą aktywność przeciwzmarszczkową i ujędrnianie. Zawarty w lotionie.  Ekskluzywny Kompleks Komórkowy La Prairie, dostarcza skórze substancji odżywczych i odmładzających.Powierzchnia skóry jest wyrównana, staje się bardziej elastyczna, a drobne linie i zmarszczki zostają wygładzone.

ZNAKOMITY DESIGN

Podobnie jak wszystkie produkty z Kolekcji Platynowej,konstrukcja flakonu Cellular Life-Lotion zwraca uwagę na szczegóły, odzwierciedlając wartości haute-artisanry.Stworzony został w głębokich ametystowych odcieniach, gdzie linie i kąty przenikają się wzajemnie. Każda powierzchnia, każdy aspekt jest wyrzeźbiony w taki sposób, by łapać promienie światła w niespodziewany i zaskakujący sposób,dokładnie tak,jak profesjonalnie wycięty klejnot. Wyrzeźbiony z dbałością o symetrię, wizualną równowagę i harmonię, odzwierciedla najwyższą sztukę odmładzania zawartą w jego wnętrzu.

W ODMŁADZANIU

Jako pierwszy krok w pielęgnacyjnym rytuale odmładzania skóry, dyskretnie opalizujący ametystowy lotion

Platinum Rare Cellular Life-Lotion rozpoczyna swoją pracę w procesie przemiany skóry. Delikatny zapach Kolekcji Platynowej pozostawia na skórze uczucie odżywienia, gładkości oraz ochrony. Skóra jest gotowa do kolejnych kroków w rytuale pielęgnacji.

POJEMNOŚĆ: 115 ML

CENA: 2606 PLN