Wolność, autentyczność, samoakceptacja: kampania Zalando wiosna-lato 2019 podkreśla szczerość i wyjątkowość, a zarazem zachęca wszystkich do bycia sobą i przekonuje, że nie warto się zmieniać i dostosowywać do innych. Wiodąca w Europie platforma modowa i lifestyle’owa Zalando oferuje swoim Klientom wygodne, bezpieczne i łatwe zakupy bez dodatkowych kosztów za przesyłki i zwroty oraz inspiruje ich do tworzenia własnego stylu bez żadnych kompromisów.

Fot. materiały prasowe

„Zbyt pochopni. Trochę niezdecydowani. Zbyt przezorni. No i co?”: kontrowersyjnie zaczynając od delikatnych przytyków, kampania Zalando zachęca do bycia odważnym i wiernym sobie zamiast przejmowania się opinią innych osób. Mogąc poszczycić się najszerszym asortymentem modowym w Europie, darmową dostawą, darmowym zwrotem w ciągu 100 dni, bezpiecznymi płatnościami i dostępnością prawie 2000 marek, Zalando gwarantuje coraz wygodniejsze i łatwiejsze zakupy online i pozwala każdemu wyrazić własny styl oraz znaleźć dokładnie to, czego szuka.

Fot. materiały prasowe

Zalando dostosowując się do ich potrzeb i wprowadzając innowacyjne i wygodne usługi, sprawia, że zakupy online są łatwe, przyjemne i po prostu bardziej atrakcyjne. Darmowa dostawa i 100 dni na darmowy zwrot to szansa na przymierzenie wybranych stylizacji w wygodny sposób oraz zatrzymanie tych najbardziej trafionych. Bezpieczne płatności to gwarancja zakupów bez ryzyka, w łatwy sposób.