Każda jednak lubi czuć się wyjątkowo, w szczególności w takim dniu! Wybierz coś dla siebie i spraw, że ten wyjątkowy dzień będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. W sekrecie podpowiemy Ci, że mamy sposoby, żeby walentynki były każdego dnia!

Coś ła(go)dnego

Zacznijmy od podstaw. Zadaj sobie pytanie, jaka jesteś. Łagodna czy ostra? Czy twoim zwierzęciem jest gepard, a może raczej żółw? Twoim oblicze raczej zdobi klasyczna czerń, a może jednak stawiasz na zdecydowane czerwienie? Jeżeli odpowiedziałaś sobie już na te pytania, pierwszy krok w walentynkowych przygotowaniach masz za sobą.

.. materiały prasowe

Coś ła(go)dnego

Jeżeli w naszym krótkim quizie łagodnym żółwiem wybierz walentynki w stylu chill. Postaw na nastrojową muzykę, domowy klimat i pyszna kolację. Netflix i kocyk będą idealnym rozwiązaniem na rozpoczęcie wieczoru. Na jego dalszą część zaplanuj rozwinięcie. Czerwone wino i seksowne bielizna Obsessive będą strzałem w dziesiątkę. Spośród delikatnych modeli możesz wybrać koszulki (na przykład czerwoną babydoll z najnowszej kolekcji), gorsety (z fikuśnymi wstawkami) lub zwiewne peniuary (zwiewne i zmysłowe). Poczuj się wyjątkowo i spraw, że ten dzień będzie dla Was świętem zmysłów.

Chciałabym, ale trochę się…

Wybrałaś żółwia, jednak czujesz, że to tylko skorupa, gdyż w środku budzi się uśpiony wulkan namiętności? Ty po prostu wiesz, że Twoje życie właśnie się zmienia. Chcesz więcej, chcesz mocniej, chcesz ostrzej. Nie bój się. Nie staraj się być kimś innym. Wyraź siebie. Nie musisz jednak od razu iść na żywioł. Spróbuj małymi kroczkami. Kolacja w świetle świec, romantyczny spacer nie musi zakończyć się trzymaniem za rączki. Weź sprawy w swoje ręce i przenieś Walentynkową atmosferę na wyższy poziom pikantności. Wystarczy, że niczym Superman pod codziennym outfitem ukryjesz swoją zbroję. Zmysłowy komplet z pasem do pończoch, a może odważne bodystocking będą Twoją słodką tajemnicą, dopóki nie zechcesz się nią z nim podzielić…

.. materiały prasowe

Coś mocniejszego?

Jesteś gepardem. Twoją naturą jest zdobywanie. Śmiały krok, pewnie podniesiona głowa. Cała ty! Walentynki są dla ciebie kolejnym wyzwaniem. Kolejny dzień do bycia panią swojego życia. Wiesz, co lubisz, i wiesz, że niecodziennie jest to to samo. Czasem chcesz być uległym kociakiem, innym razem dominującą kocicą. Kim będziesz tym razem? Na pewno masz już swój plan. Będzie ekstremalnie, a być może i eksperymentalnie. Sprawdź linię Spicy, być może pikantne modele bielizny Obsessive okażą się właśnie tym, czego szukasz. Zadziorny gorset, a może bardzo niegrzeczny komplet? Nieważne co wpadnie do Twojego koszyka, walentynkowy wieczór zapamiętasz na długo!

.. materiały prasowe

Feromonalne wrażenia?

Gotowa na coś całkiem innego? Co powiesz na uzupełnienie walentynkowego looku zapachem, który przyprawia mężczyzn o zawrót głowy. Feromony w trzech liniach zapachowych: zmysłowej Sexy, ostrej i korzennej Spicy i słodkiej Fun! To nie tylko wabik na mężczyzn. W połączeniu z doznaniami, jakie zapewni masaż olejkiem lub gorąca świecą przyjemność dla obu stron wydaje się być zapewniona. Zobacz kosmetyki Obsessive z feromonami! Z nimi walentynkowy wieczór przeniesie was w krainę nieznanych doznań.