Nic nie stoi na przeszkodzie by połączyć takie spotkania! Marka Fyrklövern zaprasza na sylwestrową kolację podczas, której wraz z rodziną i przyjaciółmi przywitamy Nowy Rok! A to wszystko w oprawie przepięknych serwisów porcelanowych i gustownych kieliszków, którymi będziemy wznosić liczne toasty!

Porcelana VICTORIA w uroczystej oprawie pastelowych, różowo - śmietanowych róż prezentuje się niezwykle dostojnie! Dodatki w postaci złotych gwiazdek, wstążek i eleganckiej ażurowej serwety doskonale współgrają z ręcznie litografowanym romantycznym wzorem porcelany. Zastawa zachwyca delikatną formą, a zdobienia z 18 - karatowego złota nadają jej królewskiego splendoru.

.. materiały prasowe

Serwis DIAMOND został stworzony wprost idealnie na przyjęcie sylwestrowe! Dekor inspirowany diamentowymi szlifami, a także zdobienia z 18 – karatowego złota nadają tej porcelanie wyjątkowego charakteru. Biel i złoto w aranżacji z czarnym obrusem i kremowymi kwiatami tworzy przepiękne połączenie w stylu glamour. Zastawa zawiera szeroki wybór talerzy, salaterek, półmisków, a także sztućców, kieliszków i innych dodatków, które pomogą nam uświetnić tą niezwykłą noc sylwestrową.

Kolekcja szkła DIAMOND Crystal Collection, stworzona została z dbałością o każdy detal, przez wyjątkowy duet projektantów Dyrberg/Kern. Delikatnie uwypuklone szkło z charakterystycznym, diamentowym szlifem, nadaje tej kolekcji unikalny wyraz, nawiązujący do luksusu i najdroższych na świecie kamieni.

.. Jeffery Richt / materiały prasowe

Pucharki do szampana, które wkomponują się doskonale w entourage, rodem z filmu Wielki Gatsby. Dzięki niezwykle eleganckiemu kształtowi, pozłacanym krawędziom oraz połyskującej stopie, wznosząc każdy toast będziemy czuć się jak na wielkim balu. Kryształowe szklanki oraz kieliszki do wina, zdobione ekskluzywnym szlifem dodają całej aranżacji szyku i wytwornej elegancji.

Przyjęcie sylwestrowe uświetnią również przepiękne, złote dodatki takie jak: pozłacane sztućce oraz złota solniczka i pieprzniczka w kształcie diamentów.

Więcej na temat kolekcji oraz informacje dotyczące zamówienia na stronie www.fyrklovern.pl i www.pieknyserwis.pl Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Swoją działalność rozpoczęła w 1974 roku. Przez ponad czterdzieści lat firma ugruntowała swoją wysoką pozycję na europejskim rynku produktów luksusowych. Fyrklövern specjalizuje się w sprzedaży produktów najwyższej jakości, projektowanych i tworzonych dla grupy najbardziej wymagających klientów, z przyjemnością przedstawia swoją unikatową ofertę na rynku polskim.