LINIA CREATIVE

Idealnie dostosowana do aktywnego stylu życia. Powstała z myślą o odważnych kobietach, które nie lubią ograniczeń. Unikatowe modele lokówek, loko-suszarek oraz prostownic z tej linii pozwolą bawić się modą i zmieniać styl w zależności od nastroju. Wyróżnikiem nowych produktów jest złota powłoka ceramiczna, która zapewnia perfekcyjny poślizg i chroni włosy przed zbyt wysoką temperaturą.


Loko-suszarka AS520E z linii CREATIVE od BaByliss Paris to urządzenie wyposażone w specjalnie zaprojektowane otwory wentylacyjne, które dzięki technologii AIR FLOW zapewniają równomierną emisję gorącego powietrza. Specjalnie zaprojektowana turbina sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej efektywne, a przy tym nie wydaje uciążliwych dźwięków. Dwa kierunki obrotu oraz dwie prędkości poradzą sobie z każdym rodzajem włosów, a chłodny nawiew idealnie wykończy całą stylizację. Dodatkowo ergonomiczny design i wąska rączka sprawiają, że loko-suszarka jest wygodna w użyciu.

Loko-suszarka AS520E BaByliss ParisLoko-suszarka AS520E BaByliss Paris Materiały prasowe


Lokówka stożkowa C435E z linii CREATIVE od BaByliss Paris z elementem grzewczym pokrytym złotą powłoką ceramiczną tworzy naturalnie wyglądające loki, a przy tym jest w pełni bezpieczna dla każdego rodzaju włosów. Wszystko za sprawą trzech ustawień temperatury (160°C - delikatne i cienkie pasma, 180°C - normalne włosy, 200°C - grube włosy). Dla pełnego bezpieczeństwa podczas stylizacji urządzenie zostało wyposażone w chłodną końcówkę, matę ochronną oraz automatyczny wyłącznik.

Lokówka stożkowa C435E od BaByliss ParisLokówka stożkowa C435E od BaByliss Paris Materiały prasowe

 
Lokówka owalna C440E z linii CREATIVE od BaByliss Paris z długim elementem grzewczym 35 x 180 mm, pokrytym złotą powłoką ceramiczną zapewnia perfekcyjny poślizg. Unikalny kształt urządzenia idealnie sprawdza się przy tworzeniu nieregularnych fal. Trzy ustawienia temperatury (160°C - delikatne i cienkie pasma, 180°C - normalne włosy, 200°C - grube włosy) pozwalają dostosować urządzenie do rodzaju włosów. Dla pełnego bezpieczeństwa podczas stylizacji lokówka została wyposażona w chłodną końcówkę, matę ochronną oraz automatyczny wyłącznik.

Lokówka owalna C440E od BaByliss ParisLokówka owalna C440E od BaByliss Paris Materiały prasowe

Prostownica ST430E z linii CREATIVE od BaByliss Paris to urządzenie wyposażone w bardzo szerokie 35 x 110 mm pływające płytki, które wywierając równomierny nacisk na całej długości włosów, prowadzą do perfekcyjnego wygładzenia kosmyków, a dzięki złotej powłoce nie niszczą ich. Panel LCD pozwala precyzyjnie dobrać temperaturę podczas stylizacji i ułatwia utrzymanie pełnej kontroli nad stylizacją.

LINIA PREMIUM

Ta ekskluzywna gama produktów do profesjonalnej stylizacji włosów to przede wszystkim kompaktowe suszarki wyposażone w silnik AC, dzięki któremu suszenie jest jeszcze szybsze i zapewnia urządzeniom do 5 razy dłuższą żywotność. Specjalne nasadki do suszenia zapewniają profesjonalną stylizację w zależności od potrzeb. Ich ukośna konstrukcja perfekcyjne dopasowuje się do kształtu szczotki, odpowiednio dobrana szerokość idealnie sprawdza się do suszenia długich włosów, a dyfuzor dodaje objętości i chroni naturalne loki.

Suszarka kompaktowa AC SILVER 6730E z linii PREMIUM od BaByliss Paris to urządzenie, które zapewnia jeszcze szybsze suszenie, długotrwały efekt i w pełni bezpieczną stylizację. Suszarka wyposażona została w trzy nasadki, które idealnie sprawdzą się do wielu zastosowań (nasadka 6 x 75 mm – precyzyjna stylizacja, nasadka 6 x 90 mm – perfekcyjne suszenie długich włosów, profesjonalny dyfuzor do delikatnego suszenia naturalnych loków). 

Suszarka kompaktowa AC SILVER 6730E od BaByliss ParisSuszarka kompaktowa AC SILVER 6730E od BaByliss Paris Materiały prasowe

Suszarka kompaktowa AC FULL BLACK 6720E z linii PREMIUM od BaByliss Paris idealnie dostosowuje się do potrzeb stylizacji. Wszystko za sprawą dwóch prędkości i dwóch funkcji temperatury, dzięki którym można odpowiednio ustawić parametry w dwóch trybach (wstępne suszenie: duża prędkość + niska temperatura, modelowanie: mała prędkość + wysoka temperatura).

Lokówka automatyczna CURL SECRET C1600E z linii PREMIUM od BaByliss Paris z powłoką ceramiczną to nowoczesne rozwiązanie technologiczne, które w łatwy i szybki sposób tworzy gładkie, lśniące loki. Trzy tryby pracy dają wiele możliwości skrętu: fal, dużych loków i małych loczków, a rotacyjny system kręcenia nadaje im odpowiedni kierunek: w prawo, lewo, naprzemiennie. Nowa Curl Secret wyróżnia się również ergonomiczną obudową. Wąska rączka ułatwia trzymanie urządzenia, specjalne przyciski zwiększają wygodę podczas użytkowania, a ekran LCD zapewnia wybór trzech ustawień i umożliwia zachowanie pełnej kontroli podczas stylizacji.

Lokówka automatyczna CURL SECRET C1600E od BaByliss ParisLokówka automatyczna CURL SECRET C1600E od BaByliss Paris Materiały prasowe

LINIA SENSITIVE

To cała gama idealnie dostosowanych produktów do delikatnych i wrażliwych włosów. Wyróżnikiem tej linii są przede wszystkim unikalne prostownice oraz niezawodne lokówki, które dla pełnej ochrony włosów podczas stylizacji zostały wyposażone w czarną powłokę ceramiczną oraz funkcję PROTECT.

Zastosowana w nowych urządzeniach technologia EP, czyli czarna powłoka niweluje efekt tarcia, przez co włosy stają się perfekcyjnie gładkie. Dodatkowo jest bardziej odporna na wysokie temperatury i równomiernie rozprowadza ciepło na powierzchni płytki. Natomiast dzięki funkcji PROTECT urządzenia rozpoznają rodzaj włosów już przy pierwszym przeciągnięciu pasma i automatycznie dostosowują temperaturę do ich kondycji.

Prostownica z grzebieniem ST460E z linii SENSITIVE od BaByliss Paris o bardzo szerokich płytkach 35 x 120 mm, dzięki którym  urządzenie idealnie sprawdza się do prostowania długich, cienkich i kręconych włosów. Za sprawą funkcji PROTECT prostownica dostosowuje temperaturę do kondycji włosów, a pływające płytki gwarantują trwały efekt bez ingerowania w ich strukturę. Dodatkowym atutem prostownicy jest nakładany grzebień, który bardzo dokładnie rozczesuje pasma włosów i dba o ich odpowiednie rozprowadzanie między płytkami.

Prostownica z grzebieniem ST460E od BaByliss ParisProstownica z grzebieniem ST460E od BaByliss Paris Materiały prasowe

Prostownica ST450E z linii SENSITIVE od BaByliss Paris posiada aż 6 ustawień temperatury, dzięki którym poradzi sobie nawet z najbardziej wymagającymi włosami. Za sprawą innowacyjnej technologii EP ciepło zostaje równomiernie rozprowadzone na całej powierzchni płytki, a efekt prostowania utrzymuje się dłużej. Dodatkowo funkcja jonizacji nadaje włosom właściwości antystatyczne, a kosmyki stają się gładkie, miękkie i błyszczące.

Prostownica ST450E od BaByliss ParisProstownica ST450E od BaByliss Paris Materiały prasowe


Lokówka C625E z linii SENSITIVE od BaByliss Paris to urządzenie z długim elementem grzewczym 25 x 280 mm, który dzięki czarnej powłoce ceramicznej osiąga perfekcyjny poślizg, a za sprawą funkcji PROTECT nie uszkadza struktury włosów. Dla utrzymania pełnej kontroli podczas stylizacji lokówka została wyposażona w panel LED z wyświetlaczem oraz wygodnymi przyciskami. Dzięki 6 ustawieniom temperatury lokówka świetnie radzi sobie z każdym rodzajem włosów, tworząc luźne, sprężyste loki.

Lokówka C625E od BaByliss ParisLokówka C625E od BaByliss Paris Materiały prasowe

Znajdź produkt dla siebie z trzech nowych linii produktowych od BaByliss Paris.

SENSITIVE - CREATIVE - PREMIUM