To miejsce spotkań nie tylko ludzi, ale także smaków, aromatów i doznań. Tutaj biznesowe eventy, imprezy firmowe, czy przyjęcia w gronie przyjaciół smakują lepiej niż gdziekolwiek indziej.

Lokalizacja na styku przeszłości i teraźniejszości

Taste Center znajduje się na terenie Karolkowa Business Park - nowego centrum biznesowego Warszawy, które zlokalizowane zostało w przestrzeni słynnej hali przemysłowej z 1922 roku.

ELECTROLUX TASTE CENTER IN WARSAWELECTROLUX TASTE CENTER IN WARSAW Jola Skóra

Niezliczone możliwości wykorzystania przestrzeni

Electrolux Taste Center to przestrzeń o powierzchni 200m2. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu kuchni, stanowi doskonałe miejsce do organizacji warsztatów kulinarnych czy spotkań okolicznościowych. Z kolei sala konferencyjna, która mieści nawet 60 osób, umożliwia organizację eventów firmowych oraz konferencji prasowych.

Wyposażenie najwyższej klasy

To, co wyróżnia Electrolux Taste Center, to jakość sprzętu. We wnętrzu znajduje się 5 wysp kuchennych całkowicie wyposażonych w urządzenia najwyższej klasy. Do dyspozycji oddano m.in. nowoczesne piekarniki parowe CombiSteam, lodówki z inteligentnym system NoFrost, czy płyty indukcyjne z precyzyjną regulacją temperatury.

Electrolux Taste CenterElectrolux Taste Center materiały prasowe

Warsztaty kulinarne pod okiem mistrzów

W Taste Center odbywają się warsztaty kulinarne prowadzone przez blogerów, pasjonatów kulinarnych i profesjonalnych szefów kuchni, którzy specjalizują się w różnych kuchniach – wegetariańskiej, tematycznej – mięsa, podróże, zdrowa kuchnia itp.

Eventy szyte na miarę

Electrolux Taste Center w ofercie posiada również eventy szyte na miarę: kolacje biznesowe przygotowane przez najlepszych kucharzy, przyjęcia czy spotkania integracyjne. Na każde tego typu spotkanie menu będzie komponowane z myślą o wskazanej grupie – szef kuchni dołoży wszelkich starań, aby trafić w gusta zarówno wegetarian, jak i miłośników soczystych steków, a także wyrafinowanej kuchni z owocami morza. Taste Center to miejsce, w którym spełnimy każde nietypowe marzenie na wydarzenia, mające miejsce w życiu naszych gości.

ELECTROLUX TASTE CENTER IN WARSAWELECTROLUX TASTE CENTER IN WARSAW Jola Skóra