Wiele osób stara się wrócić do formy przed wakacjami poprzez zmianę stylu życia- zdrowe odżywianie oraz zwiększenie codziennej aktywności fizycznej w cieplejszym okresie roku - działania te mogą być jednak niewystarczające. Świetnym początkiem przygotowań przed letnimi wyjazdami jest rozpoczęcie od „porządków” w organizmie i przeprowadzenie oczyszczającego detoksu sokowego, który idealnie przygotuje nasze ciało do przejścia na zdrowszy tryb.

Cleanse MeCleanse Me Materiały prasowe

Czym jest dieta sokowa Cleanse Me?

Diety sokowe Cleanse Me są innowacyjną kuracją żywieniową, która skutecznie pomaga w odtruciu ciała i w krótkim czasie wpływa na:

  1. lepsze samopoczucie
  2. przypływ energii
  3. wygładzenie i odżywienie skóry
  4. wzmocnienie włosów i paznokci

Dieta oczyszczająca poprawia formę fizyczną oraz psychiczną, a także podwyższa poziom koncentracji. Warto pamiętać, że dieta sokowa jest niskokaloryczna i jest świetnym sposobem na zrzucenie kilku zbędnych kilogramów.

Cleanse MeCleanse Me Materiały prasowe

Kuracja sokowa polega na zastąpieniu jedzenia stałego sokami przygotowanymi specjalną metodą cold press. Największym atutem, który odróżnia ją od diet tradycyjnych jest minimalny wysiłek ze strony organizmu przeznaczony na trawienie i absorpcję składników odżywczych. Odciążenie układu pokarmowego umożliwiające relaks dla całego organizmu, a także zwiększenie motywacji do kontynuowania dobrych nawyków żywieniowych oraz zdrowego stylu życia to podstawowe, lecz nie jedyne zalety detoksu sokowego.

Metoda Cold Press – najlepsza metoda pozyskania soku

Soki Cleanse Me wytwarzane są metodą cold press, czyli tłoczone na zimno na prasach hydraulicznych. W odróżnieniu od innych metod wyciskania soku takich jak sokowirówki i wyciskarki, metoda tłoczenia soków na zimno gwarantuje zachowanie najwyższej jakości soku dzięki zawartości maksymalnej ilości wartości odżywczych, witamin i minerałów. Powolne pozyskiwaniu soku w niskiej temperaturze za pomocą prasy pozwala zachować cenne enzymy, które ulegają zniszczeniu podczas podgrzewania soku w innych metodach produkcji. Dodatkowo, niskie natlenianie się soku gwarantuje jego trwałość i wyjątkowy, oryginalny smak.

Cleanse MeCleanse Me Materiały prasowe

Ze względu na oczyszczający charakter diet sokowych, kluczową sprawą jest metoda pozyskiwania soku, aby można było zaobserwować pozytywny wpływ kuracji.

Kuracja oczyszczająca Cleanse Me

Wszystkie kuracje w Cleanse Me opierają się na specjalnie dobranym zestawie 6 ponumerowanych soków tłoczonych wyłącznie na zamówienie z surowych owoców i warzyw oraz mleka z orzechów. Soki zostały opracowane w taki sposób, aby dostarczać organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Dzięki temu umożliwiają eliminację szkodliwych toksyn, tworzą idealną kompozycję dla zdrowia, jak i kubków smakowych.

Cleanse MeCleanse Me Materiały prasowe

Po prostu wstrząśnij butelkę Cleanse Me i oczyść swój organizm przed nadejściem wakacji ze zniżką -10% na hasło WAKACJE 2018!

Więcej informacji na www.cleanseme.pl